Церковна "консерва" вибухнула: Філарет несподівано дав інтерв'ю російським пропагандистам (відео)

Почесний патріарх Православної церкви України (ПЦУ) Філарет, який раніше порівняв Епіфанія і Євстратія Зорю з Іудою, а себе - з Ісусом Христом, дав інтерв'ю російським пропагандистам, на що бурхливо відреагували в мережі, повідомляють Патріоти України.

Так, Філарет поспілкувався з журналісткою пропагандистського телеканалу "Росія-24" Анною Афанасьєвою. Спеціальний репортаж вийшов під назвою "Нічого святого".

Патріарх заявив росТБ, що його обдурили - "і президент обдурив, і митрополит Епіфаній". Він підкреслив, що не згоден з вмістом томосу і назвою нової церкви. "Якби було поставлено питання про те, що я відстороняюся від управління церквою, я б на такі умови не пішов", - сказав Філарет.

Його поява на росТБ викликала хвилю обговорення в інтернеті.

Впізнали родичі: Стало відомо ім'я ще однієї жертви смертельної пожежі в Одесі

середа, 11 грудень 2019, 13:15

Наталія Третьякова обіймала посаду завідуючої відділенням правового напрямку коледжу. В Одесі впізнали ще одну жертву пожежі в будинку Асвадурова в коледжі на Троїцькій, 25, нею виявилася викладачка Наталія Третьякова. Про це повідомила на сесії міськр...

Хіти тижня. Відомий український співак розгнівав мережу своїми "перлами" про Росію, війну і мову (відео)

середа, 11 грудень 2019, 13:00

Ними він поділився в інтерв'ю російському журналісту Юрію Дудю. Український продюсер, екс-учасник групи "Гриби" Юрій Бардаш розгнівав мережі своїми висловлюваннями про війну на Донбасі і російську мову. Відео опубліковано на YouTube, передають Патріоти...