Церковна "консерва" вибухнула: Філарет несподівано дав інтерв'ю російським пропагандистам (відео)

Почесний патріарх Православної церкви України (ПЦУ) Філарет, який раніше порівняв Епіфанія і Євстратія Зорю з Іудою, а себе - з Ісусом Христом, дав інтерв'ю російським пропагандистам, на що бурхливо відреагували в мережі, повідомляють Патріоти України.

Так, Філарет поспілкувався з журналісткою пропагандистського телеканалу "Росія-24" Анною Афанасьєвою. Спеціальний репортаж вийшов під назвою "Нічого святого".

Патріарх заявив росТБ, що його обдурили - "і президент обдурив, і митрополит Епіфаній". Він підкреслив, що не згоден з вмістом томосу і назвою нової церкви. "Якби було поставлено питання про те, що я відстороняюся від управління церквою, я б на такі умови не пішов", - сказав Філарет.

Його поява на росТБ викликала хвилю обговорення в інтернеті.

Хіти тижня. "Втеча з Шоушенка, запорізька версія": Мати ув'язненого вирила 13-метровий тунель для втечі сина-вбивці (фото)

субота, 8 серпень 2020, 0:35

Тепер у жінки є всі шанси зустрітися з сином по той бік паркану. У Запоріжжі жінка викопала тунель триметрової глибини довжиною близько 10 метрів для втечі з в'язниці сина, засудженого за вбивство. Відповідні фото опублікували в Instagram "Це Запоріжжя...

Хіти тижня. "Заслуговує особливої ​​поваги": Брат легендарної української співачки працює комбайнером

субота, 8 серпень 2020, 0:10

Рідня Софії Ротару живе скромно... Рідний брат багатої і знаменитої Софії Ротару трудиться на зернозбиральному комбайні. Про це розповів син співачки Руслан Євдокименко в Інстаграмі, передають Патріоти України. "Ось так почався трудовий тиждень брата м...