У Кирилівці Запорізької області катання на надувному "банані" ледь не закінчилося трагедією - дівчина з Мелітополя перекинулася на воді і ледь не захлинулася, після того, як "банан" накрив її зверху. Про це пише місцеве видання "РИА-Мелітополь", передають Патріоти України.
Так, мешканка Мелітополя, яка піддалася на вмовляння друзів і прокотилася на водному атракціоні, розповіла про пережитий досвід в соцмережі. За її словами, її вмовили на поїздку на "банані", навіть незважаючи на те, що вона не вміє плавати. Після того, як "транспорт" перекинувся вдруге, серед його пасажирів почалася паніка і через неузгоджені дії дівчина дійсно могла загинути.
"Умовили мене друзі політати на банані. Плавати я не вмію, але чоловік з гідроскутера каже - все добре буде, ви ж в жилетах. Погодилася на свою голову. Далі був треш. Два рази ми всі разом випадали. І якщо перший раз піднімалися на банан легко, потім стався жах. Ця махіна накрила мене з головою. Я під водою намагаюся її з себе скинути, але нічого не виходить. Як виявилося, мої друзі з іншого боку тягнули його в протилежний бік, не розуміючи, що взагалі відбувається. Чоловік подруги намагався пірнути і виштовхнути мене, але як можна пірнути в жилеті? Тільки випадково мені вистачило запасу повітря, щоб встигнути випірнути з-під цієї "шайтан-машини" і не захлинутися. Загалом, якщо не вмієте плавати, навіть не лізьте туди", - написала вона.
Редакція місцевого видання висловилася про запобіжні заходи та можливі наслідки НП при розвагах на пляжі і порекомендувала бути обережніше з атракціонами. "Промчати з вітерцем по морю і через кілька хвилин опинитися далеко від берега подобається багатьом. А деякі і зовсім, в гонитві за адреналіном, просять перевернути банан на крутому віражі. На жаль, не всі розуміють, що такі розваги можуть бути смертельно небезпечними. При підстрибуванні на хвилях можна отримати важкі травми, а впавши у воду - потонути, незважаючи на наявність рятувального жилета", - пишуть журналісти.
У часи Радянського Союзу телевізори мали зовсім інший вигляд, ніж сучасні моделі. Їхні корпуси виготовлялися з дерева. Використання дерев'яних корпусів для телевізорів було поширене не лише в СРСР, але й в інших країнах, таких як США, Японія та країни ...
Згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 13 травня 1996 року стрілки годинників в Україні переводять на одну годину назад щоосені останньої неділі жовтня і на годину вперед щороку навесні останньої неділі березня. Традиційно перехід на зимови...