
Учасника так званої "СВО" в Іркутській області РФ забили натовпом три росіянина. Про це повідомляють російські пропагандисти, пише журналіст Денис Казанський, передають Патріоти України.
Вбитий 53-річний окупант Андрій з Іркутської області працював у правоохоронних органах РФ, брав участь у бойових діях проти України у різних гарячих точках, зокрема добровільно їздив у зону проведення так званої "спецоперації".
Як повідомляють російські пропагандисти, чоловіки втрьох напали на учасника СВО, побили його палицями і завдали множинні травми голови, які призвели до крововиливу в мозок. Окупант помер на руках у дружини, яка вибігла з дому.
Чоловік намагався чинити опір і розпорошив газовий балончик, який йому для самозахисту подарував син. Нині двоє нападників традиційно намагаються скинути вину на третього, аби уникнути відповідальності.
Міжнародна команда дослідників уперше повністю розшифрувала давньоримський папірус із Геркуланума, який майже дві тисячі років вважався непридатним для читання після виверження Везувію. Досягти цього вдалося завдяки штучному інтелекту та технології "ві...
У центрі Чумацького Шляху було виявлено три групи дивних зірок, які знаходяться поблизу центральної чорної діри Стрілець A*. Усі ці зірки відрізняються одна від одної, рухаються по-різному, але мають схожий вік. Астрономи дійшли висновку, що поведінку ...