
Учасника так званої "СВО" в Іркутській області РФ забили натовпом три росіянина. Про це повідомляють російські пропагандисти, пише журналіст Денис Казанський, передають Патріоти України.
Вбитий 53-річний окупант Андрій з Іркутської області працював у правоохоронних органах РФ, брав участь у бойових діях проти України у різних гарячих точках, зокрема добровільно їздив у зону проведення так званої "спецоперації".
Як повідомляють російські пропагандисти, чоловіки втрьох напали на учасника СВО, побили його палицями і завдали множинні травми голови, які призвели до крововиливу в мозок. Окупант помер на руках у дружини, яка вибігла з дому.
Чоловік намагався чинити опір і розпорошив газовий балончик, який йому для самозахисту подарував син. Нині двоє нападників традиційно намагаються скинути вину на третього, аби уникнути відповідальності.
В анексованому Криму призупинили прийом дітей до таборів літнього відпочинку, як заявив так званий глава регіону Сергій Аксьонов, з міркувань безпеки. Про це в понеділок, 22 червня, повідомив російський Telegram-канал ASTRA, передають Патріоти України....
У Грицівському кар’єрі, що на Хмельниччині, хлопець помер після укусу комахи. Ймовірно, у нього стався анафілактичний шок. Про це повідомляють «Реальні новини», передають Патріоти України. У Грицівському кар’єрі стався смертельний випадок: хлопець поме...