
Учасника так званої "СВО" в Іркутській області РФ забили натовпом три росіянина. Про це повідомляють російські пропагандисти, пише журналіст Денис Казанський, передають Патріоти України.
Вбитий 53-річний окупант Андрій з Іркутської області працював у правоохоронних органах РФ, брав участь у бойових діях проти України у різних гарячих точках, зокрема добровільно їздив у зону проведення так званої "спецоперації".
Як повідомляють російські пропагандисти, чоловіки втрьох напали на учасника СВО, побили його палицями і завдали множинні травми голови, які призвели до крововиливу в мозок. Окупант помер на руках у дружини, яка вибігла з дому.
Чоловік намагався чинити опір і розпорошив газовий балончик, який йому для самозахисту подарував син. Нині двоє нападників традиційно намагаються скинути вину на третього, аби уникнути відповідальності.
У Китаї легкий спортивний літак врізався у найвищий хмарочос Пекіна - вежу Citic Tower, що спричинило евакуацію людей, а уламки літака розлетілися по території центрального ділового району столиці, передають Патріоти України з посиланням на видання SCM...
Чемпіон світу за версіями WBC, WBA та IBF у надважкій вазі Олександр Усик (25-0, 16 КО) оголосив, що усі його пояси вакантні і чекають на своїх нових володарів. Український боксер записав відео, розмістивши його в Instagram з поясненням такого свого рі...