Цілі країни стануть пустелею! Кліматолог озвучила моторошний прогноз щодо змін клімату

У результаті глобального потепління до кінця століття всьому живому на Землі може загрожувати страшна спека, цілі країни перетворяться на випалену пустелю. Про це розповіла виданню "Факти" членкиня міжурядової групи експертів з питань зміни клімату, вчена-метеорологиня Світлана Краковська, передають Патріоти України.

За словами експертки, зараз перед людством стоїть стратегічне завдання, щоб збільшення температури до кінця 21 століття не перевищило півтора градусів.

"В іншому випадку всьому живому на Землі загрожують колосальні потрясіння - моторошна спека, посухи, руйнівні стихії і багато інших катаклізмів", - зазначила вона.

"Зауважте, що за часів малих льодовикових періодів (останній з них тривав приблизно з 1400 до 1850 року), коли наставало невелике похолодання клімату, коливання рівня парникових газів було в межах 0,2-0,6 градуса. А ось після початку індустріальної епохи температура на планеті вже виросла більше ніж на один градус, в Арктиці - на цілих п'ять-шість градусів", - підкреслила метеорологиня.

Як заявила Краковська, в недалекому майбутньому територія країн Близького Сходу "може перетворитися на випалену пустелю". "Якщо це станеться, Україна зіткнеться з проблемою мігрантів - мільйони людей з густонаселених країн цього регіону захочуть переселитися до нас", - додала вона.

Хіти тижня. "Сбылась мечта миллионов украинцев: Конча-Заспа обречена. В реанимации в Мюнхене чартер не пустят", - Давиденко про коронавірус

п’ятниця, 3 квітень 2020, 9:30

"Конча Заспа обречена. Обречена впервые за многие годы на собственной шкуре испытать государственное украинское Здравоохрвнение", - пише у своєму блозі Олексій Давиденко, передають Патріоти України, і продовжує:. Звонят нынешние депутаты.Звонят бывшие ...

Хіти тижня. "У рік-дзеркало "чума" вб'є мільйони людей": Про що йдеться в пророцтвах Ванги на 2020-й рік

п’ятниця, 3 квітень 2020, 9:00

​У прогнозах Ванги на 2020 рік є також натяки на світову фінансову кризу. У своїх прогнозах знаменита болгарська провидиця Ванга говорила про страшну епідемію в дзеркальному році, від якої люди будуть падати і помирати на вулиці. Тепер її пророцтва пов...