Водій Toyota, який на пішохідному переході в Харкові збив двох дітей, перебував у стані наркотичного сп’яніння. Про це свідчать результати хімічного аналізу, заявив прессекретар прокуратури Харківської області Дмитро Чубенко, передають Патріоти України.
За його словами, через це кваліфікацію справи змінили на більш сувору і готують водію повідомлення про підозру згідно з нею, а згодом готуватимуть клопотання про обрання запобіжного заходу. «Оскільки особа перебувала в стані наркотичного сп’яніння, змінено кваліфікацію з ч. 2 ст. 286 ККУ на ч. 2 ст. 286−1 ККУ. Нова кваліфікація є новою статтею Кримінального кодексу, яка передбачає більш сувору відповідальність саме за ДТП у стані наркотичного чи алкогольного сп’яніння», — цитує Чубенка місцеве видання Depo.Харків.
Він розповів: результати хімічного аналізу сечі показали, що чоловік на момент ДТП перебував у стані наркотичного сп’яніння метадоном. На час слідства прокуратура вимагатиме обрати для нього запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без права на внесення застави.
Напередодні, 11 листопада, водій Toyota Land Cruiser скоїв ДТП на перехресті проспекту Науки та вулиці Тобольської, збивши 13-річних хлопчика та дівчинку на пішохідному переході. Їхній стан оцінюється як середньої тяжкості. Зараз вони перебувають у лікарні. За словами лікаря, в обох зафіксували струс мозку та забиття м’яких тканин, у дівчинки — рана голови.
У столичних паркових зонах та рекреаційних локаціях посилили заходи безпеки. Правопорядок тут забезпечують інспектори кавалерійської роти, які патрулюють території верхи поряд з більш модерними велопатрулями. Однак вершник зможе швидко маневрувати в ха...
Вакцинація проти вірусу папіломи людини (ВПЛ), проведена у ранньому підлітковому віці, практично зводить до нуля ризик смерті від раку шийки матки у молодому віці. Про це свідчить масштабне британське дослідження, опубліковане в журналі The Lancet і пр...