Ціна краси: У секс-бомби з "Маски-шоу" критична проблема зі штучними "персями"

У колишньої учасниці комік-трупи «Маски», 51-річної актриси Евеліни Бльоданс почалися серйозні проблеми з силіконовими грудьми. Про це пише «Собеседник», передають Патріоти України.

Пластичний хірург Мадіна Байрамукова вважає, що операція зі збільшення бюсту кілька років тому була проведена не дуже вдало, за що актриса розплачується досі. Одна з проблем носить естетичний характер - фахівець, який робив операцію, не врахував анатомічні особливості Бльоданс. «Груди Евеліни від природи мають своєрідну форму: це можна легко побачити на фотографіях. Молочні залози у неї широко розставлені відносно одна одної. При збільшенні грудей хірургу необхідно було б врахувати цю анатомічну особливість. Тоді молочні залози у Бльоданс виглядали б більш естетично і привабливо», - розводить руками Байрамукова.

Більш того, за словами фахівця, Бльоданс терміново потрібно нове хірургічне втручання. Мадіна Байрамукова вважає, що у артистки почався так званий птоз молочних залоз. Так називають опущення грудей, яке відбувається через розтягнення тканин, втрату пружності та еластичності шкіри. Якщо знову не лягти під ніж хірурга, з часом ситуація буде тільки погіршуватися. «Через птоз молочних залоз втрачається красива форма і контур грудей. Евеліні показана повторна маммопластика з підтяжкою. Тонкощі необхідно обговорювати з пластичним хірургом під час прийому. Одне можна сказати точно: якщо не приділяти даній ситуації належної уваги, проблема тільки посилиться», - резюмувала лікарка.

З 1 жовтня водії зобов’язані вмикати фари автомобіля за містом - у поліції нагадали вимоги

субота, 1 жовтень 2022, 9:27

Патрульна поліція нагадала водіям про обов'язкову до виконання вимогу правил дорожнього руху. З 1 жовтня їхати вдень поза межами населених пунктів можна лише з увімкненими ближнім світлом фар або денними ходовими вогнями. Про це повідомила пресслужба П...

Паспорт вже є: Алла Пугачова отримала ізраїльське громадянство (фото)

п’ятниця, 30 вересень 2022, 23:15

Російська співачка Алла Пугачова залишила Росію і виїхала разом із дітьми до Ізраїлю, де перебувала після початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну разом із чоловіком Максимом Галкіним. Журналісти видання "Телеграф" опублікували фото ізраїльсько...