Ціна питання - $126 тис: Майору-атовцю потрібна допомога

Йому потрібна термінова пересадка кісткового мозку.

У 29-річного Дмитра Забажана з Києва виявили мієлодиспластичний синдpом. Вартість операції в Туреччині становить $126 тис, передають Патріоти України з посиланням на Gazeta.ua.

"Усі негаразди в нашій сім'ї почалися в листопаді, коли захворіли коронавірусом. У лікарню потрапила я, чоловік, менша донька і мої батьки. Тато був дуже важкий і Діма був біля нього. 7 січня він помер. На похороні Діма був не природньо блідий. Я подумала, через психологічний стан. Тато його виняньчив змалечку, поки я вчилася в інституті. На дев'ятинах знову звернула на колір його обличчя сина. Він скаржився, що задихається. Ми вирішили, що це коронавірус. Діму поклали в госпіталь. Він тільки через два тижні зізнався нам, що в нього виявили мієлодиспластичний синдром. Його кістковий мозок не відтворює клітини крові. Я від шоку плакала перші п'ять днів. Потім зрозуміла, що треба щось робити. Знайомі розмістили інформацію в соцмеражах. Потроху почали поступати гроші. Були дзвінки від тих, хто мав такий діагноз. Давали поради, що робити й куди звертатися. Ми вдячні всім, бо для нас це теж цінна допомога", - розповіла мати Оксана Забажан.

Дмитро є військовослужбовцем, має звання майора. З початку війни був в зоні АТО. Йому потpібна алогенна тpансплантація кісткового мозку.

"Ми знайшли клініку, яка має лояльні ціни і добрі результати. Вирішили, з Дімою їхатиму я, бо дружина сина Юля теж військовослужбовець. І внучці Саші треба закінчувати 1 клас. Пересадку кісткового мозку Дімі треба робити терміново. Тому що може спpовокувати гостpий лейкоз, а це вже онкологія. Операція коштує 126 тисяч доларів. Я працюю педагогом, чоловік інженером, дочка студентка. Для нас це не реальна сума. Тому мусимо звертатися за допомогою до небайдужих людей", - каже Оксана Забажан.

Реквізити для допомоги:

карта Приватбанку: 5168 7554 5914 3174 (Забажан Oксана Анатоліївна). Її контакти: 0 (68) 063 53 27.

Бабуся захотіла права: Під час іспиту з водіння переплутала педалі і перевернула машину на бік. Епічне відео підірвало мережу

неділя, 11 червень 2023, 3:25

В Аргентині 63-річна жінка переплутала педалі газу та гальма і потрапила в ДТП під час свого першого іспиту з водіння. Про це пише Daily Express. Літня жінка вирішила вперше отримати посвідчення водія. Вона приїхала на практичний екзамен на своєму авто...

Прискіпливо дивимось на взуття та русизми: Мовознавець розповів, якими термінами краще замінити розмовні "полусапожки", "тапочки", "шльопанці"

неділя, 11 червень 2023, 2:35

Вчитель та мовознавець Олександр Авраменко у своєму експрес-уроці з української мови розповів, як правильно називати різні види взуття. "Почнемо із туфлів. Туфлі – це різновид взуття, що закриває ногу до щиколотки. Їх носять як чоловіки, так і жінки. А...