Цю націю не перемогти: Після прильоту в Дружківці поранена жінка втекла із лікарні, щоб... розгрібати завали

Потужні ракетні удари по Дружківці на Донеччині, в результаті яких 5 людей дістали поранення, пошкоджено 4 житлових будинки та зруйновано дитячий садок. Найбільше постраждала 5-поверхівка - там люди вимушені цілий день розбирати завали, деякі навіть для цього втекли з лікарні, повідомляють Патріоти України.

До умовно тилової Дружківки прилетіло після опівночі, два потужних ракетних удари, вибухи чуло все місто - 9 людей довелося рятувати з-під завалів. “Я з однією спала дитиною, а тато - з іншим, з меншим. Коли перший удар був, то я вкрила з головою і кажу, синку, лише не ворушись, ми спимо на склі, щоб не порізався. Так само і другий”, - розповідають мешканці.

Вибух був такої сили, що повністю завалилися перекриття. Дві ракети прилетіли і тільки після того почалася повітряна тривога. Сюди зійшлися люди з усього міста, йдуть на порятунок рідним та близьким, допомагають спускати речі, тягають клумки, метуть сміття. Одна з ракет впала просто біля житлового будинку і тепер тут доводиться зашивати всі вікна. До деяких квартир навіть підходити небезпечно, балкони шматками нависають над місцями, де люди вимушені вилазити, аби врятувати своє майно.

В одній із квартир, від якої мало що залишилося, розгрібала биту цеглу жінка, про яку розповідають усі - вона одна з 5 поранених людей цього будинку, але в лікарні не влежала. “Жінка поранена, але прибігла з лікарні і прибирає у себе в квартирі”, - кажуть сусіди.

Ситуація з прильотом у Дружківці це ще й про взаємодопомогу, приїхали допомагати навіть із сусіднього Краматорська, який також регулярно переживає обстріли.

Джерело: ТСН.ua

"Назвав мене товстофобним л*йном": Підлітка вигнали з літака за скаргу на сусіда

субота, 1 квітень 2023, 0:40

Підліток заявив, що його вигнали з літака після того, як він поскаржився на "ожирілого чоловіка", який зайняв "добру частину" сидіння. Про це повідомляє Lad Bible, передають Патріоти України. Мандрівник анонімно звернувся до Reddit, щоб розповісти про ...

Може спричинити раптову зупинку серця: Вчені не радять пити популярний у молоді напій

п’ятниця, 31 березень 2023, 23:29

Зазвичай серцевий напад трапляється несподівано і не завжди є достатньо часу на лікування. Однак деяких випадків можна уникнути. Наприклад, якщо припинити пити популярний напій. Йдеться саме про енергетичні напої, повідомляють Патріоти України із посил...