"Цього вже не можна уникнути": Авторитетний турецький учений прогнозує скору загибель Чорного моря

Один із найвідоміших турецьких геологів доктор Осман Бекташ заявив, що глобальне потепління призведе до вимирання багатьох видів у Чорному морі. Цього вже не можна уникнути, переконаний він.

Чорне море складається з трьох шарів: нижній шар, що містить отруйні гази, проміжний шар, що діє як кондиціонер з температурою близько восьми градусів Цельсія, і верхній шар, багатий киснем і морським життям. Через глобальне потепління середній шар почав стоншуватися, інформує болгарський канал bTV.

Бекташ попереджає, що в майбутньому отруйні гази з нижнього шару змішаються з верхнім шаром, загрожуючи всім, хто живе поблизу моря. Він зазначає, що цю ситуацію не можна змінити або повернути назад.

Висловлені вченим міркування наголошують на необхідності розв’язання проблеми зміни клімату та його згубного впливу на крихкі екосистеми нашої планети.

Глобальне потепління небезпечне не тільки для флори і фауни.

Останні дані дослідників Ексетерського університету говорять, що до кінця століття температура поверхні Землі підніметься на 2,7°С, через що 20% населення планети загрожує смертельна небезпека.

Наче мультяшний красень Дамбо: В глибинах Тихого океану зафільмували рідкісного восьминога (відео)

понеділок, 25 вересень 2023, 3:25

Восьминіг, схожий на головного героя фільму Діснея 1941 року, плавав за допомогою своїх плавників, схожих на вуха. Рідкісний восьминіг Дамбо був знятий на відео за допомогою дистанційно керованого апарату в північній частині Тихого океану. Він потрапив...

У США спіймали алігатора-людожера: Перехожий побачив рептилію за страшною трапезою (відео)

понеділок, 25 вересень 2023, 2:35

У американському штаті Флорида перехожий помітив алігатора з людськими рештками в пащі, повідомляють Патріоти України з посиланням на Sky News. . Плазуна розміром майже 4 метри (13 футів) побачив Джамаркус Буллард 22-го вересня. Алігатор перебував у...