Солодка помста Порошенку: Цукерки "Гордон у шоколаді" продаються вшестеро дорожче, ніж "Рошен"

Цукерки "Гордон в шоколаді", які випустив український журналіст та ненависник Порошенка Дмитро Гордон, коштують 200 гривень за 170 грам. Це значно дорожче, ніж "пташине молоко" інших марок. Незважаючи на це, цукерки наразі користуються попитом, зазначають Патріоти України.

Про це розповіли в магазині "Коло", на прилавках якого з'явилася новинка від Гордона.

"Це тепер наша візитна картка. Вчора тільки надійшли в продаж, а деякі навіть не купують, а просто заходять сфотографуватися", - повідомила співробітниця на касі.

Варто Гордон фантастично дорого для цукерок типу "пташине молоко". "Рошен" і подібні українські - 30-35 гривень за 150 грамів, а "Гордон в шоколаді" - 200 гривень за 170 грамів.

Виробляє цукерки компанія "Солодка мрія" з Вінниці

З архіву ПУ. Поганий знак, що став пророчим: На королівському весіллі загинули 139 людей

субота, 15 травень 2021, 23:30

Австрійська принцеса Марія-Антуанетта 15 травня 1770-го вийшла заміж за 15-річного майбутнього короля Франції Людовика XVI. Однак радісна для Австрійської імперії та Франції подія обернулась великою трагедією, котра знаменувала великі потрясіння для мо...

Спіймали, коли закопував тіло: На Київщині підліток зарізав вітчима (фото)

субота, 15 травень 2021, 22:45

У селі Плесецьке Фастівського району на Київщині 17-річний хлопець вбив 42-річного вітчима під час сварки. Тіло хотів закопати у дворі. Поліцію викликала мати хлопця. Про це повідомили у відділі комунікації ГУНП області, передають Патріоти України. "Мі...