Цибуля, сало і часник: Українцям розповіли, як врятуватися від коронавірусу

Секретар Ради національної безпеки та оборони (РНБО) України Олексій Данілов вважає найкращими ліками проти коронавірусу нового типу цибулю, сало і часник. Про це він розповів в ефірі ток-шоу "Право на владу" на телеканалі "1+1", коментуючи питання про кількість аптечних пунктів на території країни та відсутність захисних масок, передають Патріоти України.

«Я вам хочу сказати: найкращі ліки проти коронавірусу – цибуля, сало і часник», – сказав Данілов. На жартівливе запитання ведучої, а скільки горілки треба випити, секретар РНБО зазначив, що «горілка – це не ліки». В ході обговорення теми медикаментозного забезпечення Данілов заявив, що в Україні необхідно встановити «контроль за проходженням всіх ліків, починаючи від виробника і закінчуючи останнім аптечним складом».

«Саме цим питанням ми зараз займаємося, але зрозумійте: опір дуже-дуже шалений, тому що люди на цьому заробляють великі гроші... У нас сьогодні в країні вже розробляється система тотального контролю за лікарськими засобами», – сказав він.

Хіти тижня. Польща відкриває кордони після карантину: Що відомо

середа, 27 травень 2020, 19:30

У Польщі дозволили в'їзд у країну без обсервації окремим категоріям громадян, які раніше в рамках карантину через COVID-19 не могли перетнути кордон. Поправку до регламенту про тимчасове припинення або обмеження прикордонного руху на конкретних пунктах...

Похитнувся і не зміг говорити: Геннадію Москалю стало погано в прямому ефірі (відео)

середа, 27 травень 2020, 19:29

Ведучий телеканалу "Наш" Максим Назаров повідомив, що Москаля терміново забрала швидка допомога. Екскерівнику Луганської та Закарпатської ОДА Геннадію Москалю стало погано в прямому ефірі. Це сталося під час однієї з програм телеканалу NEWSONE, повідом...