Цифра може шокувати: Скільки людей знаходиться у розшуку за неявку до військкомату на Франківщині

За неявку до ТЦК та СП в Івано-Франківській області розшукують майже 40 тис. ухилянтів від мобілізації. Їх було внасено до електронного реєстру військовозобов’язаних "Оберіг" як таких, що перебувають у розшуку. Про це заступник начальника Івано-Франківського обласного ТЦК і СП, начальник сектору мобілізаційно-оборонної роботи полковник Роман Боднар розповів у інтерв’ю газеті "Західний кур’єр", передають Патріоти України.

Боднар повідомив, що ухилянти від мобілізації, внесені до системи "Оберіг", офіційно перебувають у розшуку поліції. Людина потрапляє до цієї бази, якщо проігнорувала повістку, не стала на облік чи іншим чином ухилилася від призову.

"Таких осіб станом на грудень 2023 року у нас в області було 36 тисяч. За поточний рік до цієї бази внесли ще три тисячі громадян. Всі ці люди офіційно перебувають у розшуку", – вказав заступник начальника Івано-Франківського ТЦК.

Тож, зазначив він, не треба дивуватися, коли когось із військовозобов’язаних зупинили на вулиці, перевірили у базі "Оберіг" і одразу примусово доставили до ТЦК. "Від початку війни тих, хто отримав повістку, не прибув до нас і думає, що його ніхто не буде шукати, дуже багато. Наголошую, зараз у нас обов’язкова явка до ТЦК за викликом. Цей виклик може здійснюватися в будь-який спосіб. Якщо людина думає, що не буде підписувати повістку і таким чином ухилиться, це не так", – запевнив Боднар.

В Україні частина пенсіонерів може отримати 570 грн щомісячної надбавки: Ось кому заплатять

неділя, 16 червень 2024, 9:23

В Україні частина пенсіонерів може отримати надбавку до виплати. Йдеться про вікові доплати. Найбільшу суму отримають ті, хто досяг віку 80 років. Для них надбавка становить до 570 грн. Про це йдеться в роз'ясненні ПФУ, передають Патріоти України. Ві...

Букмекери оцінили шанси збірної України на вихід із групи та перемогу на Євро-2024

неділя, 16 червень 2024, 8:45

Букмекерські контори після виходу збірної України з футболу до фінального турніру Євро-2024 виставили коефіцієнти на те, як "синьо-жовті" виступлять на майбутній континентальній першості, передають Патріоти України. У фінальній стадії чемпіонату Європи...