Цифра вас здивує: Дослідники з'ясували, коли потрібно брати шлюб

Вчені вирахували, коли найкраще одружуватися. Ідеальний для цього вік - 26 років. У цей відрізок життя людина вже досить досвідчена і може приймати серйозні і зважені рішення, передають Патріоти України.

Так вважають журналіст Брайан Крістіан і дослідник Томас Грифитс, які написали про це книгу "Алгоритми, за якими слід жити: комп'ютерні науки про людські рішеннях", пише видання Daily Star.

Дослідники радять підходити до вибору другої половинки, використовуючи правило 37%. Згідно з ним, людям під час прийняття серйозних рішень за певний проміжок часу необхідно розглянути якомога більше різних варіантів. "Виконавши завдання у встановлені терміни, ви досягнете ідеального часу для прийняття рішення", — пише видання.

Дослідники з'ясували, що, як правило, люди починають шукати серйозних відносин у віці 18 років. А до 40 років багато хто з них вже припиняє пошуки. Водночас 26 років — ідеальний вік для того, щоб перейти грань 37% і одружитися.

Ліга чемпіонів: "Шахтар" не дав іменитому "Інтеру" забрати три очки з Києва, як то прогнозували букмекери

вівторок, 28 вересень 2021, 22:16

Донецький "Шахтар" зіграв по нулях з "Інтером" в матчі другого туру Ліги чемпіонів у групі D, зазначають Патріоти України. У першому таймі гостріше грав "Шахтар". Небезпечні моменти не реалізували Соломон і Тете. У "Інтера" були моменти у Барелли і Дже...

Укус вбиває майже миттєво: В Карпатах виявили невідому змію-мутанта (відео)

вівторок, 28 вересень 2021, 21:59

В українських Карпатах помітили невідомих мутантів, які раніше у природі не траплялися. А головне, що укус цієї істоти смертельний і може вбити навіть людину. Про це йдеться у сюжеті "Загубленого світу" на 2+2, передають Патріоти України. . Так, звича...