Цинічний "жарт" налякав цілий район: На Осокорках у Києві запустили салют (відео)

У Києві ввечері 5 червня на Осокорках невідомі вирішили запустити феєрверки. Цинічний вчинок під час війни з Росією неабияк налякав цілий район. Місцевим жителям вдалося зняти на відео, як у небі б'ють салюти, повідомляють Патріоти України.

Інші жителі столиці, які не змогли побачити феєрверки на власні очі, вочевидь налякалися, що в місті знову лунають вибухи. Звуки салютів вкрай схожі на ворожі обстріли та вкрай лякають під час війни.

Через це деякі люди з вікон своїх квартир знімали темні квартали Києва і на відео чути тільки звуки феєрверків. Цинізму витівці невідомих додає не тільки те, що в Україні війна, але й обстріл Києва, який відбувся 5 червня.


Момент падіння уламка російської ракети в Києві зняли на відео - ледь не влучив у маршрутку

понеділок, 29 травень 2023, 15:30

Падіння уламків збитої російської ракети у Києві було зафіксоване на камеру стеження, відео з якої вдалося отримати кореспондентам ТСН. Про це йдеться у включенні ТСН, передають Патріоти України. Так, кореспондентка Наталка Нагорна повідомила, що отрим...

За 3 секунди ухвалив найбільше рішень у житті: Український пілот розповів про падіння літака, під час якого вижив

понеділок, 29 травень 2023, 14:50

На жаль, під час виконання бойових завдань, захищаючи небо над Україною, наші Повітряні сили втрачають літаки. В одному з таких був пілот Дмитро "Ектор" Шкаревський. Він розповів, що сталося, передають Патріоти України. У лютому під час бойового вильот...