Цинічний "жарт" налякав цілий район: На Осокорках у Києві запустили салют (відео)

У Києві ввечері 5 червня на Осокорках невідомі вирішили запустити феєрверки. Цинічний вчинок під час війни з Росією неабияк налякав цілий район. Місцевим жителям вдалося зняти на відео, як у небі б'ють салюти, повідомляють Патріоти України.

Інші жителі столиці, які не змогли побачити феєрверки на власні очі, вочевидь налякалися, що в місті знову лунають вибухи. Звуки салютів вкрай схожі на ворожі обстріли та вкрай лякають під час війни.

Через це деякі люди з вікон своїх квартир знімали темні квартали Києва і на відео чути тільки звуки феєрверків. Цинізму витівці невідомих додає не тільки те, що в Україні війна, але й обстріл Києва, який відбувся 5 червня.


"Я все ще росіянин": Жерар Депардьє зізнався, що любить РФ, незважаючи на війну в Україні

неділя, 5 лютий 2023, 16:27

Французький актор Жерар Депардьє, який має громадянство Росії, в черговий раз відзначився скандальною заявою. Він назвав війну "нісенітницею" і "божевіллям людей", передають Патріоти України. За словами Депардьє, він не береться судити війни і вторгнен...

"Російський папік виявився багатшим за інших?": Конкурс "Місіс Всесвіт" потрапив у скандал через перемогу громадянки РФ

неділя, 5 лютий 2023, 16:00

4 лютого в Болгарії відбувся конкурс краси "Місіс Всесвіт-2022", де беруть участь заміжні жінки і ті, у яких є діти. Цього разу переможницею стала росіянка Олена Максимова, інформують Патріоти України. За корону переможниці боролися 120 учасниць з різн...