Цинізм не знає меж: Гендиректор лікарні в Чернівецькій області вкрав 5 машин швидкої допомоги

В Чернівецькій області генеральний директор однієї з лікарень привласнив п'ять автомобілів швидкої допомоги. Вони були надані в якості "гуманітарки" на потреби медичного закладу і ЗСУ. Згідно із заявою в офіційному Telegram-каналі Офісу генерального прокурора, керівник лікарні звинувачується в незаконному використанні гуманітарної допомоги (ч.3 ст. 201-2 КК України), передають Патріоти України.

"За даними слідства, посадовець лікарні використовував надану на потреби ЗСУ та закладам охорони здоров’я гуманітарну допомогу у виді 5 карет швидкої для особистого збагачення. Після прибуття на територію України автомобілі швидкої допомоги не були розподілені на потреби армії чи лікарень. Натомість вони були зареєстровані за благодійною організацією, яку очолює цей же керівник лікарні, та використовувалися для надання платних послуг громадянам", — повідомили в Офісі генпрокурора.

В рамках кримінального розслідування також було задокументовано отримання директором 16 тисяч гривень в якості винагороди за нецільове застосування майна лікарні. Слідство встановлює всі обставини і осіб, причетних до незаконного привласнення карет швидкої допомоги.

З життя "високодуховних": В окупованому Севастополі відвідувачка караоке-клубу зайнялася сексом із охоронцем на очах у публіки (відео 16+)

понеділок, 8 серпень 2022, 19:00

В одному з караоке-клубів Севастополя відвідувачка вступила в статевий акт із охоронцем закладу на очах у інших гостей бару прямо на стійці для розливу напоїв. Відповідне відео опублікував Telegram-каналу Mash, передають Патріоти України. "Мінус роботи...

Москва і миролюбство - речі несумісні: У Фінляндії демонтували лицемірний пам'ятник, отриманий у подарунок 33 роки тому

понеділок, 8 серпень 2022, 11:54

З самого початку, після отримання скульптури, вона викликала гостру дискусію в суспільстві. Однак вся недоречність такої сумнівної прикраси фінської столиці стала очевидною "батькам міста" цьогоріч. У столиці Фінляндії демонтували отриманий у подаруно...