Цинізм просто зашкалює: Як в "Укрзалізниці" вирішили питання з вагонами без кондиціонерів

«Укрзалізниця» по-своєму повернула ситуацію з непрацюючими кондиціонерами в вагонах. Замість того, щоб виправити ситуацію, особливо в таку спеку, як зараз, компанія при купівлі квитків просто позначила вагони поїздів покарбованими сніжинками. Про це повідомляє «Громадський контроль «Укрзалізниці» в Facebook, передають Патріоти України.

Але через цей лайфхак дуже високі ціни на квитки в вагонах без кондиціонування не знизилися. Так, наприклад, проїзд у купейному вагоні без кондиціонування в поїздах 37/38 і 737/738, що прямують з Києва в Запоріжжя, обійдеться пасажиру в 839 грн. Аналогічні вагони без кондиціонерів в нічному експресі 9/10 по маршруту Київ - Маріуполь, де вартість проїзду досягає 888 грн.
«Тобто, навіть найдорожчі поїзда з новими вагонами або капітально модернізовані, на жаль, - це зовсім не територія комфорту для пасажирів і ніхто вам не гарантує, що ви не отримаєте тепловий удар під час поїздки, головне, що вас попередили», - написали громадські працівники.
І, безумовно шкода, що навіть в розпал літа за популярними туристичними маршрутами УЗ пускає потяги без кондиціонерів, що говорить про ставлення монополіста до клієнта.

Недоімперія Х*йла як дворняга безрідна: "Путін постійно говорить про Україну через відсутність у Росії власної історії", - професор Єльського університету Снайдер (відео)

четвер, 2 грудень 2021, 7:50

Відома стаття президента Росії Володимира Путіна, в якій він виклав своє бачення історії України, Білорусі та Росії, з історичної точки зору не має жодної цінності. Про це заявив всесвітньовідомий історик, професор Єльського університету Тімоті Снайдер...

Просто жах якийсь: У Китаї гуска почала нестися яйцями з чорними жовтками (відео)

четвер, 2 грудень 2021, 6:10

У відео, яке чоловік на ім’я Чжу розмістив у соцмережі, пояснив, що на вигляд і запах яйця - нормальні, не зважаючи на колір жовтка. . Експерту з птахівництва встановили, що можливою причиною такого феномену могло стати те, що забруднення навколишньо...