Цинізм просто зашкалює: Як в "Укрзалізниці" вирішили питання з вагонами без кондиціонерів

«Укрзалізниця» по-своєму повернула ситуацію з непрацюючими кондиціонерами в вагонах. Замість того, щоб виправити ситуацію, особливо в таку спеку, як зараз, компанія при купівлі квитків просто позначила вагони поїздів покарбованими сніжинками. Про це повідомляє «Громадський контроль «Укрзалізниці» в Facebook, передають Патріоти України.

Але через цей лайфхак дуже високі ціни на квитки в вагонах без кондиціонування не знизилися. Так, наприклад, проїзд у купейному вагоні без кондиціонування в поїздах 37/38 і 737/738, що прямують з Києва в Запоріжжя, обійдеться пасажиру в 839 грн. Аналогічні вагони без кондиціонерів в нічному експресі 9/10 по маршруту Київ - Маріуполь, де вартість проїзду досягає 888 грн.
«Тобто, навіть найдорожчі поїзда з новими вагонами або капітально модернізовані, на жаль, - це зовсім не територія комфорту для пасажирів і ніхто вам не гарантує, що ви не отримаєте тепловий удар під час поїздки, головне, що вас попередили», - написали громадські працівники.
І, безумовно шкода, що навіть в розпал літа за популярними туристичними маршрутами УЗ пускає потяги без кондиціонерів, що говорить про ставлення монополіста до клієнта.

Замість медуз: У прибережних зонах Азовського моря побачили інших живих істот (відео)

субота, 31 липень 2021, 16:58

Також повідомляється про зменшення кількості комарів, які були другою проблемою для туристів після медуз. Відпочивальники на курортах Азовського моря все частіше стали помічати дельфінів, які плавають у прибережних зонах. А ось нашестя медуз закінчилос...

На мить вночі стало ясно, як вдень: У Туреччині, де вирують лісові пожежі, впав метеорит (відео)

субота, 31 липень 2021, 15:14

У турецькому курортному місті Ізмір зафіксували падіння метеорита. Про це повідомляє видання Sabah, передають Патріоти України. За даними видання, метеорит впав у суботу, 31 липня, о 1:54 за місцевим часом. При цьому газета зазначила, що влада ніяк не ...