
Запорізькі міграційні поліцейські екстрадували жінку, яка перебувала у міжнародному розшуку. Вона продала власну дитину за 600 гривень, її затримали на "гарячому". Про це повідомили у поліції Запорізької області, передають Патріоти України.
Злочинну діяльність жінки правоохоронці задокументували ще у грудні 2020 року. Під час судового розгляду, аби уникнути покарання за вчинене, обвинувачена втекла за кордон.
"3 грудня 2020 року 53-річна жінка віддала за гроші незнайомцю свого 12-річного сина для жебракування. За це вона отримала 600 гривень. Її затримали на "гарячому" працівники управління міграційної поліції разом із слідчими обласного главку поліції. Завершивши досудове розслідування у квітні 2021 року, слідчі скерували обвинувальний акт відносно фігурантки до суду. На обвинувачену у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 149 (торгівля людьми) Кримінального кодексу України, очікувало покарання у вигляді позбавлення волі на строк до п’ятнадцяти років з конфіскацією майна", - йдеться у повідомленні.
Щоб уникнути відповідальності за вчинення особливо тяжкого кримінального правопорушення, зловмисниця не з’являлась на судові засідання, а потім втекла за межі держави. Через це влітку 2022 року її оголосили у міжнародний розшук.
Майже два роки зловмисниці вдавалося переховуватись від правосуддя, але завдяки злагодженим діям оперативників міграційної поліції Запоріжжя та їхніх іноземних колег її затримали на території однієї із країн Європи.
У селі Незнанів Львівської області розпочався процес беатифікації отця доктора Станіслав Сярок, який загинув у молодому віці під час радянських репресій, передають Патріоти України. Урочистості з нагоди початку процесу відбулися 25 червня в парафії Пре...
На тлі пекельної спеки в Європі, яка обрушилася на континент останніми днями, французька столиця Париж ввела тимчасову заборону на вживання алкоголю в громадських місцях. . Як пише The Guardian, місцева влада пішла на такий крок через те, що лікарні м...