
У Волинській області суд виніс вирок двом підліткам, які намагалися вбити матір одного із них. Вони проведуть за ґратами 10 років кожен. Про це повідомляє "Волинь" з посиланням на пресслужбу прокуратури Волинської області, передають Патріоти України.
Прокурори підтримали публічне обвинувачення у кримінальному провадженні про вчинення двома підлітками на Волині за попередньою змовою групою осіб незакінченого замаху на вбивство із корисливих мотивів (ч. 3 ст. 15 п.п. 6, 12 ч. 2 ст. 115 КК України).
Так, у серпні 2020 року двоє 17-річних юнаків змовилися вбити матір одного з них, аби заволодіти коштами, які зберігалися у сейфі в її помешканні.
"Втілити задумане до кінця їм не вдалося, потерпіла вижила. Луцький міськрайонний суд визнав підлітків винними у вчиненні цього злочину та призначив їм покарання у вигляді десяти років позбавлення волі кожному", - зазначили у прокуратурі.
Посилення правил фінансового моніторингу призвело до того, що банки почали частіше перевіряти українців і блокувати їхні рахунки. А українці, які купують дороге майно за готівку, можуть зіткнутися з додатковими перевірками щодо походження коштів. У Дер...
У селі Вінники (Давидівська громада) сталася трагічна подія — під час катання на квадроциклі загинула 17-річна дівчина, передають Патріоти України. За даними слідства, мати разом із донькою орендували мотовсюдиходи для відпочинку в лісовому масиві побл...