Цинізм зашкалює: Пропагандисти зняли на руїнах Азовсталі україномовний кліп на пісню "Пливе кача"

Російські пропагандисти зняли на руїнах заводу Азовсталь, який знищили російські окупанти, цинічний кліп на пісню "Пливе кача", передають Патріоти України.

Пісню виконують російський співак і журналіст Акім Апачев, який родом з Маріуполя, разом з маловідомою виконавицею Дарією Фрей. При цьому вони співають українською мовою, пояснюючи це тим, що нібито "забрали її собі як трофей".

Кліп був опублікований у YouTube. Запис робився на руїнах розбомбленої Азовсталі. Також використовувалися кадри практично знищеного російськими загарбниками Маріуполя і атак окупантів на Азовсталь, яку упродовж трьох місяців героїчно утримували українські воїни.

У тексті пісні українських захисників Азовсталі називають "демонами". Також там звучить типова кремлівська пропаганда про "Новоросію", іродів, і "російський Крим".

На початку кліпу співачка Дарія Фрей з’являється у білій сукні й накинутому на плечі триколорі. Після неї у кліпі показують Акіма Апачева, який читає пропагандистський реп.

При цьому виконавці вирішили, що українська мова – це нібито їхній "трофей", про що навіть заспівали у пісні: "Це мій Крим, це мій дім, це моя земля. Я також забираю мову".

Варто зазначити, що уродженець України навіть не зміг правильно написати текст пісні, і він рясніє помилками. Так, у пісні замість слова "палала" співають "палахала", замість "немовля" – "немовлято", замість "залишки" – "посліди", а замість слова "змусив" – "винудив". А у деякивх словах співаки навіть наголос неправильно використовують, наприклад, замість "полонЕних" – "полОнених".
У коментарях глядачі жорстко розкритикували кліп, а авторам пообіцяли, що вони будуть притягнуті до відповідальності. Дехто з коментаторів писав, що до такого цинізму навіть гітлерівці не могли додуматися, а дехто писав, що таку пісню потім доведеться відповідати.

"Шкура за шкуру": Вдови окупантів радіють "гробовим" шубам, вдалому обміну на життя своїх чоловіків

середа, 8 лютий 2023, 8:59

Росіянкам з Москви, чоловіки яких були ліквідовані під час участі у війні проти України, почали видавати "гробові" шуби. При цьому вдови окупантів так радіють цим подарункам, що приймають їх з усмішкою і без жодної сльози за своїми вбитими в "спецопера...

"Росіян потрібно знищити": 102-річна українка, яка пережила Голодомор, плете маскувальні сітки для ЗСУ - троє її внуків воюють на фронті

середа, 8 лютий 2023, 8:44

102-річна українська пенсіонерка із села Ходорків на Житомирщині Любов Ярош плете маскувальні сітки для української армії. Жінка, яка народилася 1920 року і пережила три голодомори, зокрема 1932-1933 років, не з чуток знає про ненависть до держави-агре...