
У п’ятницю, 1 вересня, у зруйнованому російськими ракетами та снарядами Маріуполі окупаційна влада влаштувала видовище у дусі сталінських часів - першокласника місцевої школи змусили подякувати господарю Кремля за “турботу” про місто, передають Патріоти України.
Цього дня в Маріуполі відбувалася церемонія відкриття школи, до якої вирішив долучитися президент держави-агресорки Володимир Путін за допомогою відеозв’язку.
Верховода терористичної організації “ДНР” Денис Пушилін, цинічно посміхаючись, вивів до камер першокласника, який сказав Путіну “велике спасибі за те, що дбаєте про моє улюблене місто Маріуполь”. Після цього хлопчик затнувся, намагаючись згадати завчені слова. Але його перебив Пушилін, ніби, налякавшись, що школярик наговорить зайвого

Господар Кремля, який з’явився у кадрі, з кам’яним виразом обличчя слухав ці нещирі слова подяки, крутив у руці авторучку та стукав нею по столі.
24 червня Міністерство оборони України у межах трансформації Сил оборони запровадило новий базовий контракт для військовослужбовців на небойових посадах. Контракт передбачений для діловодів, бухгалтерів, майстрів, кухарів та інших фахівців на посадах, ...
Українці, які мають право на різні види пенсій, можуть самостійно обрати найвигідніший для себе варіант. Для переходу з одного виду пенсії на інший достатньо подати відповідну заяву до Пенсійного фонду України, передають Патріоти України з посиланням ...