Росія зовсім не соромиться того, що має статус не тільки держави-терориста, а й країни-мародера. На міжнародному економічному форумі, який традиційно проходить у Санкт-Петербурзі, так званій культурній столиці РФ, офіціанти пропонують гостям мелітопольську черешню, вкрадену на тимчасово окупованому Запоріжжі, передають Патріоти України.
Відповідні кадри опублікували тамтешні ЗМІ. Враховуючи напис на склянках з ягодами, організатори заходу, куди приїде особисто диктатор Володимир Путін, пишаються "трофейним" українським урожаєм.
Зазначимо, що міжнародний економічний форум у Пітері справді велика подія, куди в минулі роки приїжджали фінансові аналітики, політичні експерти та державні керівники зі 130 країн світу. Однак тепер, коли Росія продовжує терор та вбивства в Україні, припинила свою легітимність на світовій арені, захід має досить жалюгідне та непереконливе видовище.
Цього сезону платформа дискусій передбачає наступний порядок денний:"Росія - Киргизстан", "ЄАЕС - АСЕАН", "Росія - Китай", "Росія - ОАЕ", "Росія - Латинська Америка" та "Росія - Індія".
Деякі старі українські монети є справжнім магнітом для колекціонерів. Річ у тім, що завдяки своїм особливостям вони вважаються рідкісними та цінними, а тому за них готові платити великі гроші. Наприклад, вартість 5 копійок 1992 року унікального різнови...
Група китайських дослідників з Університету Цинхуа розробила інноваційну мініатюрну літій-іонну батарею на повністю керамічній основі. Головною особливістю новинки є її здатність стабільно працювати за екстремальних температур, що значно розширює можли...