Цинізму не позичати! Росія вкрала українську "Мавку" і анонсувала її показ в кінотеатрі


"Росія краде мультфільми. Один із російських кінотеатрів незаконно розмістив у себе на сайті анонс прем’єри від Universal Pictures - "Брати Супер Маріо у кіно" і вказав, що він, мовляв, буде показаний перед сеансами "Мавки", - про це заявили творці "Мавки" на офіційній сторінці в Facebook, передають Патріоти України.

"Незаконно — бо у нього, як і у будь-якого іншого кінотеатру в росії, немає дозволу на показ ні голлівудських блокбастерів, ні українських фільмів.

Відтак «Мавка» стала частиною нової схеми тіньового прокату у росії. Вони продають квитки на один фільм, та натомість показують інший й називають це «досеансним обслуговуванням».


Але анонси показів нашого фільму — муляж, адже у країни-терориста немає доступу до нашого мультфільму і тим більше — прав на його дистрибуцію.

Та для нецивілізованої країни правил і законів не існує. Краде і у нас, і у Голлівуду. Будьте уважні, свідомі й споживайте ліцензійний контент. Адже чесність й прозорість — те, що відрізняє нас від них. Обман став частиною нової схеми тіньового прокату країни-терористки", - сказано в повідомленні.

Прогноз погоди на жовтень в Україні: Коли очікувати снігу і заморозків

понеділок, 2 жовтень 2023, 6:49

Осінь все більше вступає у свої права: день став у півтора раза коротшим, ніж був у червні, коли він максимальний, тепер сонце світить менше половини доби, та й то його не завжди видно за хмарами. Поки що тримається тепла і суха погода, але будь-якої м...

З 1 жовтня водіїв штрафують за їзду без денних ходових вогнів: Що робити, якщо вони не передбачені у конструкції авто

понеділок, 2 жовтень 2023, 6:33

З неділі, 1 жовтня, всі механічні транспортні засоби поза населеними пунктами мають включати денні ходові вогні. Така вимога діє до 1 травня, а у літній період правило скасовується, передають Патріоти України. Як зазначають у Головному сервісному центр...