Цинізму не позичати: Росіяни "націоналізовують" і заселяють квартири українців на окупованих територіях

Загарбники розселяють у помешкання українців на окупованих територіях російських військових та сім'ї робочих з РФ. Зокрема, також відбирають житло і в депортованих громадян України, передають Патріоти України з посиланням на Центр національного спротиву.

"Окупанти на власний розсуд розпоряджаються майном українців, які вимушені були втікати з захоплених територій. Житло українців "націоналізують", й заселяють туди російських військових або цивільних, які приїхали у міста працювати", - йдеться в повідомленні. Відомо, що нещодавно т. зв. народна рада "ЛНР" ухвалила закон, який "регулює" передачу у держвласність квартири, які сподобалися окупантам та створили реєстр такого житла. У цей перелік внесено не одну тисячу покинутих помешкань.

Як зазначають в ЦНС, до такої практики окупанти вдаються і в Маріуполі. "Тут окупанти видали "розпорядження" про повну інвентаризацію багатоквартирних та приватних будинків та почали обхід житла. Оселі, власників яких не виявляють, заносять до окремих списків. Порожні квартири під націоналізацію шукають і на Запоріжжі", - інформують у Центрі нацспротиву. Також не соромляться росіяни відбирати квартири й у тих мешканців тимчасово окупованих територій, яких вони депортували до Росії.

Свята Трійця: Які молитви прийнято читати цього дня

неділя, 23 червень 2024, 0:00

У неділю, 23 червня 2024 року, християни східного обряду відзначають велике свято – День Святої Трійці. В храмах проходить одне з найурочистіших богослужінь року. . На П'ятидесятницю вірянам важливо помолитися вищим силам, щоб попросити захисту та до...

У неділю, 23 червня, графіки відключень електрики діятимуть лише 4 вечірні години - "Укренерго"

субота, 22 червень 2024, 23:51

У неділю 23 червня через зниження споживання графіки погодинних відключень електроенергії, застосовуватимуть увечері, з 19:00 до 23:00. Про це повідомляє пресслужба НЕК "Укренерго". . За повідомленням, через зниження споживання електроенергії у вихідн...