Цинізму не позичати: У Росії хочуть відзначати день вторгнення в Україну

У Державній Думі РФ запропонували 24 лютого провести в російських школах заходи, присвячені річниці початку повномасштабної війни проти України, передають Патріоти України.

Перший заступник голови комітету Держдуми з освіти Яна Лантратова запропонувала міністру освіти Сергію Кравцову ввести в школах "День початку "СВО", на якому дітям розповідатимуть, чому РФ воює проти України. Також в цей день в школи хочуть запросити ветеранів злочинної війни.

Якщо ветерани-загарбники не зможуть прийти, то російським школярам показуватимуть відеоролики, присвячені війні. Дітям хочуть розповісти пропагандистську версію історії, цілей і завдань війни проти українців, щоб ті росли "в дусі патріотизму і любові до Батьківщини".

Ситуація складна: За два тижні атак Росія знищила результати річних зусиль з ремонту енергооб'єктів України

понеділок, 15 квітень 2024, 14:56

Заступниця міністра енергетики Світлана Грінчук заявила, що за останні два тижні Росія відновила наступ, завдавши удару по українській енергосистемі з такою інтенсивністю і в такий спосіб, якого не спостерігалося протягом понад двох років війни. Про це...

Мобілізація в Україні триває: Які зміни чекають на людей з інвалідністю

понеділок, 15 квітень 2024, 14:54

Наприкінці червня 2022 року українські нардепи запропонували призивати на службу в армію людей з інвалідністю за їхньої згоди. У квітні 2024 року Верховна Рада ухвалила новий законопроєкт про мобілізацію, який вносить зміни в мобілізацію. Чи можуть теп...