Цинізму не позичати: У Росії назвали умову початку повномасштабної війни з Україною

Голова комітету Держдуми у справах СНД Леонід Калашников назвав умову початку повномасштабної війни з Україною. Він заявив, що таке можливо тільки в разі провокації з боку Києва, передають Патріоти України.

Калашников таким чином прокоментував сьогоднішні висловлювання президента України Володимира Зеленського. "Ніхто в Росії не хоче воювати з Україною, таке може статися тільки в разі здійснення провокації з боку Києва", - сказав він.

Нагадаємо, сьогодні Зеленський назвав ймовірною повномасштабну війну з Росією. "Це найстрашніше, що може бути, але, на жаль, така є ймовірність", - сказав український президент, виступаючи на форумі "Ялтинської європейської стратегії".

Українцям розповіли, як отримати пенсії та інші соцвиплати, перебуваючи за кордоном, в окупації чи евакуації

неділя, 4 грудень 2022, 23:37

Незважаючи на тимчасову окупацію окремих регіонів країни, а також на те, що багато українців були змушені виїхати за кордон або змінити місце проживання у своїй країні, держава продовжує виплачувати пенсії та інші види соціальної допомоги всім своїм гр...

"Подивіться, відчуйте біль і зробіть свій внесок": Шевченко та Усик показали, як виглядає блекаут у Києві, щоб зібрати кошти на генератори для лікарень (відео)

неділя, 4 грудень 2022, 22:49

Амбасадори благодійної платформи UNITED24 Андрій Шевченко та Олександр Усик знялися в акції зі збору генераторів для українських лікарень. Наші легендарні спортсмени показали, як виглядає постапокаліптичний Київ за блекауту, передають Патріоти України....