Цинізму не позичати: У Росії назвали умову початку повномасштабної війни з Україною

Голова комітету Держдуми у справах СНД Леонід Калашников назвав умову початку повномасштабної війни з Україною. Він заявив, що таке можливо тільки в разі провокації з боку Києва, передають Патріоти України.

Калашников таким чином прокоментував сьогоднішні висловлювання президента України Володимира Зеленського. "Ніхто в Росії не хоче воювати з Україною, таке може статися тільки в разі здійснення провокації з боку Києва", - сказав він.

Нагадаємо, сьогодні Зеленський назвав ймовірною повномасштабну війну з Росією. "Це найстрашніше, що може бути, але, на жаль, така є ймовірність", - сказав український президент, виступаючи на форумі "Ялтинської європейської стратегії".

Після скандалу з Польщею: Журі для "Євробачення" тепер обиратимуть українці, правила змінено

середа, 18 травень 2022, 14:28

Після гучного скандалу з балами представнику Польщі від України на Євробаченні-2022, Національна суспільна телерадіокомпанія України (НСТУ) вирішила змінити формат обрання членів журі конкурсу. Із наступного року українці зможуть безпосередньо впливати...

Для них "особливе місто": Бєдняков назвав три ймовірні причини, чому росіяни ненавидять Маріуполь

середа, 18 травень 2022, 14:22

Відомий український телеведучий Андрій Бєдняков вважає, що росіяни ненавидять Маріуполь та так безжально намагаються його знищити, зокрема, тому що місто не скорилося у 2014 році. Тоді українцям вдалося звільнити його від самопроголошених формувань, як...