
У списку найсмертоносніших міст світу за 2022 рік, дев’ять з десяти знаходяться у Мексиці. Ця країна має найвищий рівень вбивст та страшну репутацію одного з ключових вузлів міжнародної торгівлі наркотиками. Про це повідомляє видання Daily Star. Інша держава, чиє місто увійшло у рейтинг, сусідка Мексики - Сполучені Штати. Восьме місце посів Новий Орлеан з показником 70,6 вбивств на 100 тис. жителів, передають Патріоти України.
Деякі з мексиканських міст перевищують це число, однак перше місце дісталося Колімі – місту на південному-заході держави. Там цей показник становить 181,9 людини на 100 тисяч жителів, що робить Коліму найбільш жорстоким містом у світі. Далі в списку йде Замора в центрі країни, що налічує 177 вбивств на 100 тис.Бронзу отримує Сьюдад-Обрегон, за ним йдуть Сакатекас, Тіхуана, Селая, Уруапан, Сьюдад-Хуарес і Акапулько.
На фронті в Україні загинув литовський доброволець Ігнас Кайлюс. Про повідомили у Фейсбуці Memorial - International Volunteers of Ukraine, передають Патріоти України з посиланням на LRT. . "Наш дорогий брат із Литви, який був в Україні добровольцем, в...
Крім гробниць ранньодинастичного періоду, на цій ділянці розташоване додинатисчне кладовище. У Єгипті археологи виявили гробниці, вік яких сягає 5 тисяч років, що може змінити уявлення про найраніші етапи розвитку архітектури пірамід. Така знахідка, пр...