
У небі над Москвою знову з’явилася “чорна мітка”. Нещодавно її вперше помітили мешканці спальних районів столиці. Про це пишуть у російських телеграм-каналах, передають Патріоти України.
Як зазначається, чорне кільце в повітрі бачили мешканці кількох населених пунктів Підмосков’я. Днем раніше його бачили в селі Тимохово.
Цікаво те, що російські метеорологи знайшли пояснення дивному явищу. Вони вважають, що причиною “чорної мітки” у повітрі стали вихлопи.
“Ймовірно, у Строгіні стався вихлоп із котельні. Можливо, зібралася сажа десь, або в багаття щось різко кинули, де щось спалюють. Від різкого загоряння, бавовни відбувається різкий викид диму, і він зазвичай такий круглий”, - сказав місцевий метеоролог.
Крім того, вже за звичайною схемою, в РФ заявили, що “таке кільце не становить жодної загрози і турбуватися не варто”.
На Керченському мосту, який з'єднує тимчасово окупований Крим із територією Росії, утворилися великі черги. За даними російського офіційного чату мосту, на виїзд із півострова очікують майже дві тисячі автомобілів, передають Патріоти України. З боку Ке...
В Україні з 1 липня збільшать тарифи на воду в цілій низці населених пунктів. При тому в деяких містах поорожчання складатиме більше 200%, передають Патріоти України. Про це йдеться в публікації OBOZ.UA. більшість підприємств планує підвищувати тарифи ...