
У небі над Москвою знову з’явилася “чорна мітка”. Нещодавно її вперше помітили мешканці спальних районів столиці. Про це пишуть у російських телеграм-каналах, передають Патріоти України.
Як зазначається, чорне кільце в повітрі бачили мешканці кількох населених пунктів Підмосков’я. Днем раніше його бачили в селі Тимохово.
Цікаво те, що російські метеорологи знайшли пояснення дивному явищу. Вони вважають, що причиною “чорної мітки” у повітрі стали вихлопи.
“Ймовірно, у Строгіні стався вихлоп із котельні. Можливо, зібралася сажа десь, або в багаття щось різко кинули, де щось спалюють. Від різкого загоряння, бавовни відбувається різкий викид диму, і він зазвичай такий круглий”, - сказав місцевий метеоролог.
Крім того, вже за звичайною схемою, в РФ заявили, що “таке кільце не становить жодної загрози і турбуватися не варто”.
Українська система соцвиплат роками алишалась складною. Але проблема навіть не в цьому: сім'ї з подібним рівнем доходів могли отримувати різний обсяг підтримки залежно від того, до якої категорії належали. Саме тому Міністерство соціальної політики поч...
Працівники кримської групи компаній “ТЕС” записали відеозвернення до президента Росії Володимира Путіна, заявивши про серйозні наслідки ударів ЗСУ для бізнесу компанії та її працівників. Відео опублікував телеграм-канал AST, передають Патріоти Українит...