"Турбуватися не варто": У небі над Москвою знову з'явилася "чорна мітка", метеорологи намагаються заспокоїти

У небі над Москвою знову з’явилася “чорна мітка”. Нещодавно її вперше помітили мешканці спальних районів столиці. Про це пишуть у російських телеграм-каналах, передають Патріоти України.

Як зазначається, чорне кільце в повітрі бачили мешканці кількох населених пунктів Підмосков’я. Днем раніше його бачили в селі Тимохово.

Цікаво те, що російські метеорологи знайшли пояснення дивному явищу. Вони вважають, що причиною “чорної мітки” у повітрі стали вихлопи.

“Ймовірно, у Строгіні стався вихлоп із котельні. Можливо, зібралася сажа десь, або в багаття щось різко кинули, де щось спалюють. Від різкого загоряння, бавовни відбувається різкий викид диму, і він зазвичай такий круглий”, - сказав місцевий метеоролог.

Крім того, вже за звичайною схемою, в РФ заявили, що “таке кільце не становить жодної загрози і турбуватися не варто”.

Інфаркт головного мозку: Відома російська актриса опинилася при смерті

середа, 7 червень 2023, 20:54

Російській актрисі Лідії Федосєєвій-Шукшиній стало ще гірше. Раніше повідомлялося, що її розбив інсульт, а тепер з'явилася інформація про те, що у неї відмовляє серце. Крім цього, у актриси інфаркт головного мозку, передають Патріоти України. "Актриса ...

Критику почули: Кличко звільняє директора департаменту КМДА, за те, що шастав по ресторанах у комендантську годину

середа, 7 червень 2023, 20:23

Міський голова Києва Віталій Кличко пообіцяв, що змусить звільнитися директора департаменту охорони культурної спадщини КМДА Олександра Никоряка, якого помітили на вулицях столиці й у ресторані під час комендантської години. . Пряма мова: "За порушення...