"Турбуватися не варто": У небі над Москвою знову з'явилася "чорна мітка", метеорологи намагаються заспокоїти

У небі над Москвою знову з’явилася “чорна мітка”. Нещодавно її вперше помітили мешканці спальних районів столиці. Про це пишуть у російських телеграм-каналах, передають Патріоти України.

Як зазначається, чорне кільце в повітрі бачили мешканці кількох населених пунктів Підмосков’я. Днем раніше його бачили в селі Тимохово.

Цікаво те, що російські метеорологи знайшли пояснення дивному явищу. Вони вважають, що причиною “чорної мітки” у повітрі стали вихлопи.

“Ймовірно, у Строгіні стався вихлоп із котельні. Можливо, зібралася сажа десь, або в багаття щось різко кинули, де щось спалюють. Від різкого загоряння, бавовни відбувається різкий викид диму, і він зазвичай такий круглий”, - сказав місцевий метеоролог.

Крім того, вже за звичайною схемою, в РФ заявили, що “таке кільце не становить жодної загрози і турбуватися не варто”.

Пошукайте по шухлядах: За яку 5-копійчану монету заплатять 10 000 грн

неділя, 28 червень 2026, 21:01

Деякі старі українські монети є справжнім магнітом для колекціонерів. Річ у тім, що завдяки своїм особливостям вони вважаються рідкісними та цінними, а тому за них готові платити великі гроші. Наприклад, вартість 5 копійок 1992 року унікального різнови...

Безпека нового рівня. Китайці розробили повністю керамічний акумулятор

неділя, 28 червень 2026, 20:47

Група китайських дослідників з Університету Цинхуа розробила інноваційну мініатюрну літій-іонну батарею на повністю керамічній основі. Головною особливістю новинки є її здатність стабільно працювати за екстремальних температур, що значно розширює можли...