Туреччина обмежує посвідки на проживання для росіян, - ЗМІ

Росіянам, які останніми тижнями переїхали до Туреччини, відмовляють у дозволах на проживання. Про це у своєму матеріалі, опублікованому у понеділок, 23 січня, повідомляє РБК-Україна.

Зокрема російські ЗМІ стверджують, що з 26 грудня громадянам Росії, які виїхали з РФ після вторгнення в Україну і військової мобілізації, відмовляють у дозволах на короткострокове проживання з метою туризму у кількох містах.

"Нам сказали, що незалежно від того, які документи ми надамо, росіянам тепер не видають посвідку на проживання", – розповідають росіяни, які зіткнулися з подібними відмовами.

Міністерство закордонних справ Туреччини й імміграційна влада країни поки що не коментували це питання.
У 2022 році 153 тисячі громадян Росії отримали дозвіл на тимчасове проживання у Туреччині. Таким чином, росіяни стали найбільшою серед інших національностей групою, яка отримала цей документ.
Міграційна служба Туреччини зазначає, що близько 86% посвідок на проживання, отриманих росіянами, були на термін до року. Короткостроковий дозвіл на проживання з метою туризму дає змогу відвідувачам залишатися у Туреччині до року і вільно приїжджати, а також виїжджати з країни. Дозвіл на проживання дає право росіянам відкривати рахунок у місцевих банках або прилаштовувати дітей у місцеві школи.
Громадянам Росії, які не мають посвідки на проживання, дозволяється перебувати у Туреччині тільки як туристам: максимальний термін перебування становить 60 днів поспіль протягом шести місяців.
Туреччина не вводила санкцій проти Росії через війну в Україні, як це зробила Європа. Ба більше, росіянам дозволяють купувати нерухомість і вести бізнес у країні.

Троє танцюристів зі Львівської опери не повернулося в Україну з гастролей (фото)

четвер, 29 лютий 2024, 21:20

Троє танцюристів Львівського національного академічного театру опери та балету ім. Соломії Крушельницької вирішили залишитись за кордоном і не повернулись з гастрольного туру. Імена танцюристів, які брали участь у постановці балету "Дон Кіхот", зникли ...

"Треба спалити будинок": Жінці порадили тікати після моторошної знахідки під час прання (фото)

четвер, 29 лютий 2024, 21:05

Жінку з Австралії закликали "покинути свій будинок і спалити його" після того, як вона розповіла про моторошну знахідку, яку вона виявила на лампочці у своїй пральні. Про це пише The Mirror, передають Патріоти України. Вона поділилася фотографіями дивн...