Турецькі лікарі призначили 5 курсів хіміотерапії: Дівчина з Мелітополя продовжує важку боротьбу з лейкозом

Операцію довелося відкласти. Юлію Дюжикову поки що знову чекає хіміотерапія.

Юлія Дюжикова - співробітниця Мелітопольського державного педагогічного університету ім. Б. Хмельницького потрапила в біду. У молодої дівчини діагностували гострий лейкоз (рак крові). Життя Юлії залежить від операції з пересадки кісткового мозку, яку в Україні не роблять. Завдяки зібраним небайдужими людьми коштам, а також державі, яка виділила гроші на трансплантацію, дівчина зараз перебуває в Туреччині, повідомляють Патріоти України.

На жаль, операцію довелося відкласти. Юлію знову чекає хіміотерапія. "Пришло время рассказать Вам о текущих делах. Я в Турции. Прилетела на обследование и консультацию у профессора перед трансплантацией. Обследование прошла, но врач не рекомендует на данном этапе делать трансплантацию. По результатам анализов у меня нет на сегодня остаточных признаков заболевания, по которым можно определить агрессивность (или пассивность) бластоклеток. Этого собственно и следовало ожидать, потому что недавно закончен курс химиотерапии.

Доктор настоял на продолжении лечения. Поэтому сегодня меня госпитализировали в медицинский центр "Анадолу" для прохождения курса высокодозовой химиотерапии. Сразу скажу, что деньги, которые выделило МОЗ на ТКМ я не имею права использовать на лечение. Т. е. лечиться надо за свой счёт.
Вопрос трансплантации профессор пока отложил. Сказал, что это будет понятно по ходу дальнейшего лечения.

Предстоит 5 курсов высокодозовой химии. Первый проходим здесь, как Вы уже поняли, а дальнейшие - будет видно. Всё будет зависеть от наших финансовых возможностей. Буду держать вас в курсе. И постараюсь рассказать об этом центре, вернее о лечении здесь. Прошу Вашей молитвы за меня. Сейчас это ВАЖНО как никогда! Спасибо за то, что ВЫ ВСЕ со мной. И обязательно будьте здоровы!", - написала Юлія на своїй сторінці в ФБ.

Сьогодні в парку в Мелітополі пройде благодійний концерт на підтримку Юлії Дюжікової. Приходьте і підтримайте дівчину в цій боротьбі. Початок о 19.00.


Хіти тижня. Майже як звичайні українські: У Німеччині побудували криву дорогу замість рівної (фото)

неділя, 9 серпень 2020, 3:00

Спочатку, навіть не віриться, що таку дивну річ могли зробити педантичні німці. У Баварії побудували нову дорогу, хвилясту, криву - дуже схожу на наші звичайні дороги. Побачити ось таку дорогу можна в німецькій комуні Кирхдорф-ан-дер-Ампер, яка розташо...

Хіти тижня. Бережіться! Астролог назвала небезпечні періоди серпня: Таке було хіба що у 1941-му

неділя, 9 серпень 2020, 1:00

Астролог розповіла про небезпечні дати серпня, які будуть пов'язані з поєднаннями планет. Спеціаліст попередила - ситуація настільки серйозна, що важка весна-2020 "здасться нам відпочинком у санаторії". Про головні астрологічні події серпня, які будут...