Турки переплутали прапор: На затонулому біля берегів Туреччини суховантажі знаходився український екіпаж

Спершу повідомлялося, що суховантаж прямував під прапором РФ, але пізніше губернатор Бартина Сінан Гюнер заявив, що вони сплутали його з прапором Республіки Палау.

Серед 15 членів екіпажу суховантажу "Арвін", який 17 січня затонув біля берегів Туреччини, було 12 українців. Шістьох із них вдалося врятувати. Поки відомо, що жертвами корабельної аварії стали, за різними даними, четверо чи п’ятеро людей. Про це пише ТАСС з посиланням на місцеву владу, повідомляють Патріоти України.

Національність загиблих не уточнюється. "На борту затонулого біля берегів Туреччини суховантажного судна перебувало 12 громадян України, шестеро з них врятовано", – йдеться в повідомленні. Також були опубліковані імена моряків та їх громадянство.

Громадяни України: Рустам Казімов, Віталій Качур, Геннадій Кравченко, Анатолій Савостін, Сергій Сібільов, Олександр Перкатий, Віталій Мережко, Владислав Затерка, Владислав Остапенко, Андрій Мельниченко.

Громадяни Росії: Віталій Галенко, Микола Клімов.

Що відомо про суховантаж "Арвін":

  • Власник – Arvin Shipping LTD, Беліз;
  • Оператор – Tesoro Marine, Одеса;
  • Приписка – Малакаль Харбор, Палау;
  • Судно було побудоване в 1975 році в Словаччині.
Затонулий біля берегів Туреччини суховантаж Арвін. Фото 2017 року

На Росії чоловік у чорному влаштував бійню у школі. Багато загиблих та поранених (відео)

понеділок, 26 вересень 2022, 11:46

У російському місті Іжевськ відбулася стрілянина в школі №88. Стрілянина почалася під час уроку, повідомляють пропагандистські ЗМІ. Спочатку було відомо про трьох поранених, серед них двоє дітей. Як зазначається у повідомленні, чоловік у чорному костюм...

На допомогу ЗСУ принесли бутель грошей у 70 кг (відео)

понеділок, 26 вересень 2022, 10:00

Найактивнішими учасниками акції "Смілива гривня" є діти. Офіс у Києві, що займається доставлянням води, назбирав для армії бутель монет. . Кошти збирали серед колег в рамках акції "Смілива гривня", яку започаткував Національний банк України. Монети на...