Туристам доводиться купувати: На пляжах Криму вже торгують тінню (фото)

Незвичний бізнес помітили в селищі Заозерне під Євпаторією.

В окупованому Росією Криму на пляжах вирішили продавати тінь для відпочиваючих. Про це повідомляє блогер під ніком RoksolanaToday&Крим25% на своїй Twitter-сторінці, передають Патріоти України.

Такий бізнес помітили в селищі Заозерне під Євпаторією. За надання послуги там видають навіть чек, де написано: "Тінь від парасольки". Вартість 100 рублів (приблизно 38 гривень). "Євпаторія, Заозерне. Знімаю капелюха! ТІНЬ! Недорого - всього 100 ре!", - написала блогер і опублікувала фото.

Погода шаленіє, вражені не тільки кенгуру: Австралію раптово засипало снігом (фото)

п’ятниця, 25 вересень 2020, 16:15

В Австралії через прихід атмосферного фронту з боку Антарктиди рекордно впала температура і повернулася зима. Екстремальна зміна погоди проявилася також у випаданні снігу на південному сході країни, передають Патріоти України. Грози з градом і сильними...

З архіву ПУ. "Чтобы один сосед с востока ох*ел": "Москву основал киевский князь: ответ Дмитрию Киселеву", - Соколова (відео)

п’ятниця, 25 вересень 2020, 16:00

Кремлівський пропаганд*н в черговий раз наступив на історичні граблі. "Дмитрий Киселев в очередной раз наступил на исторические грабли, которые до этого были мотыгой, до того палкой-копалкой, а до этого – палкой. . Вот что он сказал в своем видео: . ...