
В анексованому Криму в Севастополі готель продовжував приймати мешканців не повідомивши про хвору коронавірусом клієнтку готелю. Туристи зібралися подавати позов, повідомляють Патріоти України із посиланням на телеграм-канал Mash
Йдеться про п'ятизірковий готель "Аквамарин". Як виявилося, 24 березня звідти госпіталізували жінку з підозрою на коронавірус. При цьому 17-річна дівчина вільно гуляла по готелю. А коли її забрали, заклад ще кілька днів приймав нових гостей.
27 березня в готель прибув Росспоживнагляд і зобов'язав всіх постояльців два тижні знаходиться в самоізоляції, так як зараження коронавірусів у дівчини підтвердилося. При цьому, як кажуть туристи, з них вимагають гроші за проживання, їм не вистачає води, в номерах не прибираються двічі на день (так наказали лікарі), а персонал спокійно ходить по вулицях.
Постояльцям вже провели перший тест, який показав негативні результати. Зараз очікують повторний.
Українці продовжують платити за природний газ за фіксованим тарифом 7,96 грн за кубометр, однак суми в платіжках можуть зростати через інші складові комунальних послуг, передають Патріоти України. Як зазначають експерти, зокрема колишній очільник “Опер...
У Великому каньйоні в США через аномальну спеку загинули троє туристів віком 72, 67 та 68 років, повідомляє CNN, передають Патріоти України. Інцидент стався на складних туристичних маршрутах національного парку. Попередньо, причиною смерті стало теплов...