Туристи із РФ відносяться до особливої категорії: В Україні змінилися правила в'їзду іноземців

У Кабінеті міністрів України постановили нові правила в'їзду в нашу країну через державний кордон з Росії, Індії, Португалії та Великобританії. Обмеження вступили в силу вночі 2 липня. Про це повідомили в Державній прикордонній службі України, посилаючись на постанову уряду, передають Патріоти України.

Відтепер всі особи, які мають намір потрапити на територію нашої країни із зазначених держав, зобов'язані пройти експрес-тест на наявність антигену SARS-CoV-2. "Без негативного результату такого тесту громадяни України віком від 12 років підлягають обов'язковій самоізоляції, обсервації. Співробітники Нацполіції забезпечують супровід осіб, які підлягають обсервації, від зони прикордонного контролю санітарної зони для їх подальшого транспортування до місць обсервації або в установи охорони здоров'я для їх госпіталізації", – вказано в повідомленні.

Також пресслужба відомства зазначила, що дані обмеження стосуються всіх, хто прибуває в Україну після 14-денного перебування в країнах з високим ризиком захворювання штаму Дельта, незалежно від громадянства.

Тепер "дуже кається": Російський турист сфотографувався з голою дупою на тлі священної гори за кордоном (фото)

четвер, 23 березень 2023, 20:00

Російський турист сфотографувався на тлі вулкану на Балі з голою дупою. За це йому загрожує депортація. Про це пишуть російські засоби масової пропаганди, передають Патріоти України. Російський турист сфотографувався з голим задом на тілі вулкану на Ба...

В теплу пору року зустрічаємо щовечора та щоночі: Вчені назвали найсмертоноснішу тварину в світі

четвер, 23 березень 2023, 19:53

Американські вчені встановили, що найнебезпечнішою твариною у світі є комар. Про це повідомляє yahoo із посиланням на дослідження американських вчених, передають Патріоти України. За даними az-animals.com, щороку ці тварини вбивають від 750 000 до 1 мі...