Туристи із РФ відносяться до особливої категорії: В Україні змінилися правила в'їзду іноземців

У Кабінеті міністрів України постановили нові правила в'їзду в нашу країну через державний кордон з Росії, Індії, Португалії та Великобританії. Обмеження вступили в силу вночі 2 липня. Про це повідомили в Державній прикордонній службі України, посилаючись на постанову уряду, передають Патріоти України.

Відтепер всі особи, які мають намір потрапити на територію нашої країни із зазначених держав, зобов'язані пройти експрес-тест на наявність антигену SARS-CoV-2. "Без негативного результату такого тесту громадяни України віком від 12 років підлягають обов'язковій самоізоляції, обсервації. Співробітники Нацполіції забезпечують супровід осіб, які підлягають обсервації, від зони прикордонного контролю санітарної зони для їх подальшого транспортування до місць обсервації або в установи охорони здоров'я для їх госпіталізації", – вказано в повідомленні.

Також пресслужба відомства зазначила, що дані обмеження стосуються всіх, хто прибуває в Україну після 14-денного перебування в країнах з високим ризиком захворювання штаму Дельта, незалежно від громадянства.

"Замість якісного лікування - ампутація кінцівок": В окупованому Маріуполі спортсмен залишився без ніг

вівторок, 5 липень 2022, 7:12

В окупованому росіянами Маріуполі не вистачає ліків. Через це місцеві жителі не отримують достатніх медичних послуг, іноді навіть позбуваються кінцівок. Про це повідомив міський голова Маріуполя Вадим Бойченко, передають Патріоти України. Жителі окупо...

Перетворилась на пропутінську "блогерку": Фейки про удар окупантів по ТРЦ у Кременчуку поширювала місцева наркоторгівка

понеділок, 4 липень 2022, 22:40

Росія залучає наркокур’єрів та наркоманів для інформаційної війни. Однією з таких виявилась кременчужанка, яка поширювала відомості про те, що у зруйнованому ТРЦ "Амстор" нібито зберігалась американська зброя. Про це повідомив міський голова Кременчука...