Туристи шоковані: На пляжах Білосарайської Коси пісок став чорним (фото)

На Білосарайській косі пісок на пляжі біля моря став чорним. Про це місцевому виданню розповіли відпочивальники, передають Патріоти України.

«Таке враження, що це стружка від графіту. Відпочиваючі маріупольці висловлювали припущення, що це може бути насип з азовстальської шлакової гори», - говорить він.
Завідувач лабораторією електромагнітних полів та інших фізичних факторів Маріупольської районної філії ГУ «Донецький обласний центр контролю і профілактики хвороб Міністерства охорони здоров'я України» Ігор Єгоров повідомив, що ці пляжі розташовані за межами кордонів міста Маріуполя і районною філією не проводяться моніторингові виміри і дослідження на цих територіях.
«Моніторингові дослідження і виміри наша організація проводить на територіях організованих пляжів тільки в межах міста Маріуполя. Як і в попередні роки, в цьому році, перед початком літнього сезону, були виявлені скупчення моноцитових (чорних) пісків на території пляжу селища Піщаний в районі будинків від 62 до 77 по вулиці Великій Морській. Але хочу зазначити, що в цьому році їх концентрація на пляжі в рази менше. І в цьому чимала заслуга комунальних служб, які з ранньої весни проводять очистку та рекультивацію піску», - сказав він.
Зазвичай «чорні піски» намиває море під час бур і штормів. Але, як зауважив Ігор Єгоров, навіть в негоду, як цієї весни і влітку, моноцитових пісків було викинуто на берег набагато менше, ніж в попередні роки.

Хотів помститися: На Одещині 12-річний хлопчик підпалив церкву (фото)

середа, 22 вересень 2021, 14:58

На Одещині 12-річний хлопчик підпалив церкву. НП сталася в селі Іванчанка Болградського району. Про це повідомили в Головному управлінні Національної поліції в Одеській області, передають Патріоти України. Загоряння, внаслідок якого пошкоджено будівлю ...

Мав дуже скандальне минуле: У Черкасах застрелили місцевого підприємця (фото)

середа, 22 вересень 2021, 14:37

У Черкасах невідомі з невстановленої зброїсмертельно поранили чоловіка. За даними ЗМІ, вбитим був місцевий підприємець Михайло Козлов. Про це повідомляє прес-служба поліції та підсанкційне видання Страна у Telegram, передають Патріоти України. "Сьогодн...