Туристи шоковані: На пляжах Білосарайської Коси пісок став чорним (фото)

На Білосарайській косі пісок на пляжі біля моря став чорним. Про це місцевому виданню розповіли відпочивальники, передають Патріоти України.

«Таке враження, що це стружка від графіту. Відпочиваючі маріупольці висловлювали припущення, що це може бути насип з азовстальської шлакової гори», - говорить він.
Завідувач лабораторією електромагнітних полів та інших фізичних факторів Маріупольської районної філії ГУ «Донецький обласний центр контролю і профілактики хвороб Міністерства охорони здоров'я України» Ігор Єгоров повідомив, що ці пляжі розташовані за межами кордонів міста Маріуполя і районною філією не проводяться моніторингові виміри і дослідження на цих територіях.
«Моніторингові дослідження і виміри наша організація проводить на територіях організованих пляжів тільки в межах міста Маріуполя. Як і в попередні роки, в цьому році, перед початком літнього сезону, були виявлені скупчення моноцитових (чорних) пісків на території пляжу селища Піщаний в районі будинків від 62 до 77 по вулиці Великій Морській. Але хочу зазначити, що в цьому році їх концентрація на пляжі в рази менше. І в цьому чимала заслуга комунальних служб, які з ранньої весни проводять очистку та рекультивацію піску», - сказав він.
Зазвичай «чорні піски» намиває море під час бур і штормів. Але, як зауважив Ігор Єгоров, навіть в негоду, як цієї весни і влітку, моноцитових пісків було викинуто на берег набагато менше, ніж в попередні роки.

З нагоди 400-річчя смерті великого гетьмана: До України привезуть меч гетьмана Петра Сагайдачного

понеділок, 24 січень 2022, 19:52

З нагоди 400-річчя смерті українського гетьмана Петра Сагайдачного до України привезуть його меч, котрий зберігається в Польщі. Про це повідомили в пресцентрі Міністерства культури й інформаційної політики, зазначають Патріоти України. . “Після успіху...

"Караул, рятуйте-допоможіть!": Лікар розповіла, чому люди почуваються вкрай погано - ось головна причина слабкості і стомлюваності

понеділок, 24 січень 2022, 17:27

Знижений гемоглобін, слабкість, апатія, сухі мляві волосся. Знайомий стан? Виділяють анемію (коли симптоми явні і гемоглобін вже істотно знижений) і залізодефіцитний стан (латентний залізодефіцит, який можна побачити, здавши аналіз на феритин, сироватк...