Туристи шоковані: На пляжах Білосарайської Коси пісок став чорним (фото)

На Білосарайській косі пісок на пляжі біля моря став чорним. Про це місцевому виданню розповіли відпочивальники, передають Патріоти України.

«Таке враження, що це стружка від графіту. Відпочиваючі маріупольці висловлювали припущення, що це може бути насип з азовстальської шлакової гори», - говорить він.
Завідувач лабораторією електромагнітних полів та інших фізичних факторів Маріупольської районної філії ГУ «Донецький обласний центр контролю і профілактики хвороб Міністерства охорони здоров'я України» Ігор Єгоров повідомив, що ці пляжі розташовані за межами кордонів міста Маріуполя і районною філією не проводяться моніторингові виміри і дослідження на цих територіях.
«Моніторингові дослідження і виміри наша організація проводить на територіях організованих пляжів тільки в межах міста Маріуполя. Як і в попередні роки, в цьому році, перед початком літнього сезону, були виявлені скупчення моноцитових (чорних) пісків на території пляжу селища Піщаний в районі будинків від 62 до 77 по вулиці Великій Морській. Але хочу зазначити, що в цьому році їх концентрація на пляжі в рази менше. І в цьому чимала заслуга комунальних служб, які з ранньої весни проводять очистку та рекультивацію піску», - сказав він.
Зазвичай «чорні піски» намиває море під час бур і штормів. Але, як зауважив Ігор Єгоров, навіть в негоду, як цієї весни і влітку, моноцитових пісків було викинуто на берег набагато менше, ніж в попередні роки.

Чи можна поставити буржуйку в квартирі і що треба знати

п’ятниця, 19 серпень 2022, 10:59

Буржуйка - це піч, яка здавна використовувалася для забезпечення тепла в квартирі при відсутності централізованого опалення. Її можна поставити в гаражі або на дачі, але з огляду на прогнози про важку і холодну зиму, українці подумують про те, щоб вста...

Росія даремно сподівається на престижні міжнародні змагання в Санкт-Петербурзі: Керівник "Формули-1" заявив, що Гран-прі в Росії точно не відбудеться

п’ятниця, 19 серпень 2022, 10:27

Рік тому було погоджено, що престижне змагання з 2023 року базуватиметься в Санкт-Петербурзі. Однак з початком повномасштабної агресії проти України міжнародний комітет відмовився від таких планів, не зважаючи на шалені гроші, що запропонували росіяни