Тут були людські жертви ще під час будівництва: У КМДА розповіли про проблемну ділянку метро

Перегінні тунелі між станціями "Теремки" - "Деміївська" були проблемними ще від початку будівництва, там навіть були людські жертви. Про це розповів директор Департаменту транспортної інфраструктури КМДА Руслан Кандибор на брифінгу в підземці, передають Патріоти України.

"З попередніх коментарів, які нам давали такі люді, які давно вже щось знають і бачили. Це взагалі проблемна ділянка була ще при будівництві. Тут були й людські жертви, тут було і втоплення бурового щита, який здійснював буріння. Оту ділянку взагалі будували з двох боків, і саму середину будували ручним методом. Я б більше хотів, щоб ми посилалися на ті документи, які підняті з архіву. Все буде офіційно досліджено і надано фахівцями, які зроблять свої висновки по тих причинах", - розповів він.

Нагадаємо, що у Києві від п'ятниці, 8 грудня, припинила працювати частина станцій синьої гілки метро – від "Либідської" до "Теремків". У метрополітені розгерметизувався тунель – вода підтопила частину підземки столиці. У Київському метрополітені зупинку руху потягів на цій ділянці називають вимушеним кроком для уникнення в подальшому позаштатної ситуації. Зокрема, через нерівномірні процеси розущільнення та навантаження на тунельну оправу з'явився ризик втрати стійкості тунельних споруд.

Зазначимо, очільник Міністерства внутрішніх справ Ігор Клименко заявив, що через закриття частини метро основне навантаження із перевезення пасажирів припаде на наземний громадський транспорт. На маршрути пустять більше одиниць транспорту, тому рух на дорозі може значно ускладнитись.

Глобальне потепління піднімає рівень світового океану: Науковці розрахували, де суходіл піде під воду на 2100 рік

неділя, 28 червень 2026, 23:02

Очікується, що до 2100 року рівень світового океану підніметься в середньому на 0,5–1,9 метра порівняно з 2000 роком. Підвищення рівня Світового океану до кінця століття може стерти з карти цілі острівні держави та затопити мільйонні мегаполіси, переда...

Грали в ті самі ігри? - На Прикарпатті археологи знайшли побутовий артефакт XI-XIII століть, що нагадує знахідки часів середньовічної Англії

неділя, 28 червень 2026, 22:50

Під час розкопок біля Благовіщенської церкви у селі Крилос Галицької громади на глибині біля 60 сантиметрів знайшли гральну фішку, схожу на зразки з британського Вінчестера. Розкопки, які почалися 25 червня, проводять фахівці Центру медієвістичних студ...