"Тут дуже важка обстановка": Гімнастка з Москви, яка поїхала до Латвії, вражена тим, як "різко змінилося ставлення до росіян"

Художня гімнастка Єлизавета Полстяна, яка народилася в Ризі та з 2018 року має громадянства Росії та Латвії, поскаржилася на важке життя на новій батьківщині. За словами 20-річної спортсменки, в цій країні дуже різко змінилося ставлення до росіян, передають Патріоти України.

Спортсменка, у якої батьки з Москви, приїжджала до Латвії у справах на кілька днів, але не отримала задоволення від поїздки. "Думала, що нахлинуть теплі спогади, але мені було дуже важко від обстановки. Відчуваєш негативне ставлення і вкотре подумаєш, говорити тобі російською мовою чи ні. Раніше такого й близько не було. Приїжджали всією родиною на літо, відпочивали. Завжди до росіян було відмінне ставлення. Усі поводилися дуже гостинно. "Нова хвиля" там проходила", - цитує дівчину Спорт-Експрес.

Уболівальники в коментарях з іронією поцікавилися, може щось сталося за цей рік, що так змінилося. Також користувачі рекомендують Лізі здати "ненависний" паспорт Литви і залишатися в "улюбленій Росії".


Бережіться! Понад 60 тис. застосунків для Android інфіковано вірусом, який поширює рекламу

четвер, 8 червень 2023, 7:48

Румунська компанія Bitdefender, що спеціалізується на інформаційній безпеці, виявила масштабну кампанію за участю понад 60 тис. додатків для Android, які таємно встановлюють рекламне ПЗ на пристрої користувачів, які нічого не підозрювали про загрозу. Ц...

Інфляція сягне близько 50%! Українцям перерахують зарплати, але є велике "але"

четвер, 8 червень 2023, 7:45

В Україні мінімальну зарплату підвищать лише 2024 року. При цьому мінімалка збільшиться із 6700 до 7651 грн. Цього підвищення не вистачить, щоб компенсувати зростання цін за 2022-й та 2023-й, передають Патріоти України. Про це йдеться в матеріалі OBOZR...