Маєток на березі озера у Флориді (США), що належав Халілю бен Ладену, залишається порожнім понад 20 років після того, як його покинули після подій 11 вересня 2001 року. Будівля занедбана і місцями вкрита мохом, але в ній збереглися свідчення колишньої слави. Про це розповіла пара блогерів у своєму ролику на YouTube-каналі Urbax Vibes, передають Патріоти України.
Таємниці особняка, що належав родині бен Ладена, розкрила пара міських дослідників. Зек і Мей, ведучі каналу Urbax Vibes на YouTube, відвідали особняк у Флориді. Особняк в Окленді пустує з моменту терактів 11 вересня 2001 року в США. Колись у ньому жив Халіл бен Ладен — один із 54 братів і сестер Усами бен Ладена. Члени сім'ї швидко покинули Америку з міркувань безпеки. Особняк у середземноморському стилі залишається порожнім уже понад 20 років.
Усередині все виглядає так, ніби тут були залишені якісь будівельні матеріали, а відсутність графіті або актів вандалізму створює враження, що за маєтком хтось наглядає. Особняк розташований на березі озера Джонс і містить 1 200 футів (трохи більше ніж 365 метри) приватної берегової лінії, п'ять спалень і п'ять ванних кімнат, гараж на чотири машини, стайню і каретний будинок.
Халіль бен Ладен купив цей маєток для своєї дружини як весільний подарунок 1980 року за суму, еквівалентну приблизно 1,3 млн фунтів стерлінгів.
Зек і Мей помітили відкриті вікна, коли підійшли до головної будівлі. Ще більше слідів недавньої активності вони помітили, коли дісталися до одного з туалетів нагорі. "Тут хтось був. Хтось безумовно користувався цим туалетом", — сказав Зек.
Басейн, що мав колись дуже ошатний вигляд, тепер заріс мохом, а розкішний особняк перетворився на застиглу в часі реліквію.
Хоча доходи українців у вигляді зарплати зростають, в унісон із нею піднімаються і ціни на товари та послуги. Як результат — інфляція і зростання споживчих цін у 2024-му році виявилися вищими, ніж прогнозувалося раніше, і склали 12%, передають Патріоти...
За часів Радянського Союзу існувала досить велика кількість різноманітних заборон, причини яких залишаються незрозумілими й досі. Так, наприклад, виробництво та продаж кетчупу підпали під заборону невдовзі після того, як у країні було налагоджене його ...