"Тут ще не такі ригали і підписували": Житель Івано-Франківська записав матюки і погрози поліції з міськвідділу (аудіо)

Хлопці відмовилися підписувати будь-які документи, які підготували поліціянти. Це неабияк розізлило одного з правоохоронців.

Близько 19 години 30 травня сина жителя Івано-Франківська Владислава Сукенника, Максима, та його товариша, затримали двоє працівників поліції, котрі побачили, що хлопці, перебуваючи у компанії, б’ються між собою на вулиці Бельведерській. Вони це розцінили як порушення громадського порядку і доставили хлопців у міський відділ, повідомляють Патріоти України.

Одному з хлопців вдалося записати події у міському відділі на диктофон мобільного телефону. Аудіозапис на 30 хвилин рясніє нецензурщиною та погрозами поліціянтів. Хоча хлопці пояснювали, що не билися, а сперечалися і жартома імітували бійку та не мають претензій один до одного, на них вирішили скласти адмінматеріали – бо ті порушували спокій у громадському місці.

Однак методи роботи і форма спілкування поліціянтів шокувала хлопців і їх рідних. Правоохоронці принижували юнаків, одному з яких 17 років, і погрожували фізичною розправою. Максим Сукенник заявив, що один з поліціянтів вдарив його у груди. А товариша били по обличчю. Також вони змусили франківців роздягнутися до білизни, принижували за татуювання (питали, чи готові вони за них відповісти, і що в майбутньому будуть відповідати за них “на зоні”), питали, “під ким вони ходять”. У юнаків взяли відбитки пальців, тату сфотографували.

Хлопці відмовилися підписувати будь-які документи, які підготували поліціянти. Це неабияк розізлило одного з правоохоронців, чути на аудіо:

“Я тебе спущу на землю, ти сопля ти йо****, я таких як ти хаваю на сніданок, і зразу виси*** на***. Ти усьок бл***? Щінок нах**. Ти підпишеш на**й бл**ь, ти таке підпишеш шо о****ш на**й. Тут ше не такі підписували. Дивися, спортсмен нев*****я…Ше не такі підписували бл**ь, дивися на***, спортсмен нев*****я на**й, я тебе як пере**у, ти ох***ш, тут ще не такі ригали”, – каже перший поліціянт.

На коментар одного з хлопців, що з такою поліцією вони не почувають себе безпечно, пролунала відповідь фігуранта запису:

“…ви два пітуха, один одному дали в писок, посторонні на це дивляться. Як ти думаєш? Ви, діти-європейці, які рвалися в Європу…Рвали Майдани…Скажи мені, ти дикар ти йоб***** на***, де ти хочеш жити, ти су** бл***? Тобі жити десь в Верховинському районі, там де ведмеді ходять, ти дічь бл***, ти ще розказуєш про тут безпеку? Ти щенок йоб****. Я через таких як ти життя не видів, посивів через вас уродів, таких як ви. Ти сопляк йоб****, щінок засцєтий” – чути на записі.

Інший поліціянт теж не добирав слів до хлопців, які спробували просити до себе коректного ставлення і розмови:

“Чуєш бл*** не газуй, як йо**у, розсипешся, друг. Ти де попав? Стань рівно. Я тебе зараз нарівняю бігом. Закрий пи**ак і мовчи, як сказали… Ви шо, ох***и? Позбиралися, когути. Дол****би…Не драконь судьбу, як сказав, так стоїш”, – каже другий фігурант аудіо.

Батька неповнолітнього Максима врешті повідомили про затримання сина. Коли той приїхав у відділок, чоловік ще не знав про те, як спілкувалися з юнаками. Однак зауважив, що поліціянт, котрий його зустрів, поводився зухвало та не хотів представлятися.

“Він не повідомив, хто проводив затримання, на підставі чого. Просто сказав, що “я не знаю їх”. Як таке може бути, вони разом працюють в одному міськвідділі! Інші працівники це бачать, отже вони є співучасниками. Тобто це є стала практика певних працівників…Це бентежить. Коли правоохоронці показують беззаконня, то яким чином можна вимагати дотримання закону? Яким чином це можна вимагати від молоді? Коли поліціянт каже, що “ще не такі ригали, у мене підписували ще не таке”. Якщо рівні перед законом, то мають бути рівні всі. А не прикриваючись законом, демонструвати свою зверхність. Хлопцям не дали можливість навіть висловити своє пояснення. Я не даю оцінку того, що вони зробили, це інше питання – хай розбираються. Якщо поліція сама розтопче повагу до себе, то яким чином будувати правову державу? Є багато поліцейських, яким честь і хвала. Але коли таке відбувається, це “паршиві вівці”, які псують враження про загальну структуру”, – зазначив чоловік.

Владислав Сукенник передав аудіозапис розмови у прокуратуру, інспекцію внутрішніх розслідувань поліції та керівнику прикарпатської поліції Володимиру Голубошу та просить дати оцінку діям у міськвідділі. Чиї саме голоси на аудіо – чоловік досі не знає.

Джерело: Галка

Хіти тижня. У Дніпрі маршрутник зі словами "атошнік-ху*ошнік" побив монтировкою і вигнав ветерана: Побратими помстилися

неділя, 18 квітень 2021, 21:00

У Дніпрі ветерана АТО, бійця батальйону "Дніпро-1" з позивним Баркас, вигнали з маршрутки і побили через те, що він нібито хотів скористатися правом пільгового проїзду в маршрутці, недоступним під час карантину. Побратими бійця зажадали від водія вибач...

В 2016 російські зайди вбили одного сина, 4 дні тому - другого: Фото батька загиблих героїв ЗСУ зворушило українців

неділя, 18 квітень 2021, 20:40

З початку квітня на Донбасі загинуло 10 українських воїнів, серед яких і Олексій Мамчій... Велике горе в родині Мамчіїв. Адже це друга втрата у війни з клятою державою-агресором.