Тварина виявилась "бандерівкою": У Туреччині величезна черепаха покусала російську туристку

Величезна черепаха-логерхед напала на 64-річну росіянку Лідію Базарову, яка разом з дочкою відпочивала в Анталії, Туреччина. Про це повідомляє New York Post, передають Патріоти України.

Черепаха схопила туристку за стегно, коли та вирішила полежати на спині у воді. «Я не відразу зрозуміла, що сталося, але це було просто моторошно. Я почала битися руками, борсатися, тонути», — розповіла потім Базарова.

Після цього черепаха знову вкусила росіянку, але вже за руку. Тоді крики туристки почув рятівник: він допоміг їй відбитися від черепахи, завдяки чому жінці вдалося відплисти до берега. Згодом вона дізналася, що рятівник зламав руку під час цього «поєдинку».

Постраждалу відвезли до лікарні. Лікарі виявили на її тілі гематоми та сліди від укусів. За словами Базарової, вона пережила справжній жах і тепер не знає, чи ризикне знову плавати в морі. Зазначимо, що в Сизрані моря немає, а отже, немає і величезних черепах, можна займатися внутрішнім туризмом.

Допомагає уникнути інфарктів та інсультів: Чому варто починати ранок із апельсинового соку

вівторок, 21 березень 2023, 0:30

Апельсин - найпоширеніший цитрусовий фрукт у світі. Але переконливим є не лише смак. Завдяки багатому вітамінно-мінеральному складу апельсини також надзвичайно корисні для здоров'я, пише видання Eat Smarter, передають Патріоти України. Ці цитрусові мі...

Мобілізація в Україні: В яких випадках чоловіків з "білим квитком" призивають до армії

вівторок, 21 березень 2023, 0:28

Військовий стан та мобілізацію в Україні продовжили до 20 травня. У ЗСУ призивають навіть чоловіків з так званим "білим квитком" - обмежено придатних до служби. Йдеться про українців проблемами зі здоров'ям, передають Патріоти України. Українці масово...