Тваринки були під кайфом: Вівці увірвалися в теплицю і з'їли понад 270 кг канабісу

Стадо овець випадково забрело в теплицю, в якій вирощують лікувальну марихуану. Незвичайні ласощі дісталися тваринам поруч із містом Альмірос у Фессалії, Греція. Вівці забрели в теплицю, намагаючись врятуватися від наслідків шторму Даніель. Про це пише Newsweek, передають Патріоти України.

Шторм призвів до випадання найвищої за всю історію місячної кількості опадів у Європі. Безперервний дощ завдав шкоди центральному регіону, поєднуючи проливні зливи зі зсувами, руйнуючи дороги і мости, і завдаючи шкоди життєво важливим запасам води.

Намагаючись уникнути повені, отара овець сховалася в теплиці й одночасно з'їла близько 270 кг урожаю канабісу. Власник теплиці розповів: "Я не знаю, плакати чи сміятися. У нас була хвиля спеки і ми втратили багато продукції. У нас були повені, ми втратили майже все. Тепер це... Стадо зайшло в теплицю і з'їло те, що залишилося. Чесно кажучи, не знаю, що сказати".

"Вчені передбачали": Архітектор назвав ще одну станцію метро в Києві, де може статися катастрофа

понеділок, 11 грудень 2023, 8:33

Архітектор Анатолій Фролов назвав ще одну станцію метро в Києві, де може статися аварія. За його словами, йдеться про одну зі станцій на синій гілці, передають Патріоти України. "Контрактова площа" – наступна. Та техногенна катастрофа, яку архітектори...

Покарання за неявку до ТЦК: В Україні посилять відповідальність, зокрема кримінальну

понеділок, 11 грудень 2023, 8:07

У В новому законопроєкті про зміни до мобілізації можуть посилити покарання за неявку до ТЦК - збільшити термін арешту, штрафи, заочно притягати до відповідальності. Про це повідомляється у статті "BBC News Україна", передають Патріоти України. За інфо...