Тваринки чесно заслужили горіхи: Колишній інженер NASA побудував смугу перешкод для білок (відео)

Білки впоралися з усіма випробуваннями, чим дуже вразили конструктора.

Марк Робер пропрацював в NASA близько семи років - і тепер розважається тим, що збирає різні божевільні механізми. Цього разу прийшла черга експериментів над білками, зазначають Патріоти України.

Під час карантину Робер встановив у себе на подвір'ї годівницю для птахів. Виникла проблема: білки крали чужу їжу, залишаючи птахів ні з чим. Блогер розсудив, що так тривати не може - частування потрібно заслужити. І підготував для білок смугу перешкод!

Тваринам потрібно було подолати канатну дорогу, пройти по лабіринту, перелізти через штирі, перестрибнути з платформи на платформу, попозувати перед камерою в образі ковбоя (це опціонально!) і дістатися до гори горіхів. Зрештою білки впоралися з усіма випробуваннями, чим дуже вразили блогера. За його словами, в ході експерименту ніхто не постраждав. В нагороду за старання Робер встановив білкам окрему годівницю з міні-столиками у себе у дворі.

Залишилися без нічого: У Польщі місцеві спалили хостел з українськими заробітчанами (фото)

вівторок, 7 липень 2020, 11:27

У Польщі в місті Погожице поблизу Хшанова (Малопольське воєводство) двоє поляків 4 липня підпалили хостел, в якому жили українці. На щастя, ніхто з заробітчан не постраждав, передають Патріоти України. Хостел підпалили близько обіду 4 липня, а рятуваль...

Карма скреп: У Криму екстрено сів Boeing з 200 пасажирами на борту

вівторок, 7 липень 2020, 11:11

У вівторок, 7 липня, в Криму в аеропорту Сімферополя здійснив екстрену посадку Boeing 747, передають Патріоти України. На борту пасажирського лайнера перебувало близько 200 осіб, повідомляє "Інтерфакс". Характер аварійної ситуації з літаком поки невідо...