"Твій кумир перевзувся? Це мило...": Українців підкорила пісня про зірок, які "раптово" стали патріотами (відео)

Український музикант, який виступає під псевдонімом Довгий Пес, випустив нову пісню "Комендантська". Вона про артистів, які раптово полюбили Україну та українську мову після повномасштабного вторгнення, зазначають Патріоти України.

Артист не називає конкретних імен, проте по кадрам з кліпу можна зрозуміти, про кого йде мова. "Під роздачу" потрапив гурт Kalush Orchestra, який переміг на Євробаченні-2022. Ймовірно, Довгий Пес має на увазі те, що група в основному виступає в Європі після 24 лютого.

Також в кліпі можна побачити і Олексія Завгороднього, який воює на інформаційному фронті і виступає на благодійних концертах. "Твій кумир перевзувся? Це мило... З лютого він полюбив Україну! Коли будеш дякувать - стань на коліна. Малорос пригадав солов'їну?"- співає музикант.

Реакція мережі на пісню "Комендантська"

  • "Наскільки ж я пишаюся тим, що у нас існує такий трушний реп. Текст як завжди дуже точний. Моя повага"
  • "Оу! Як завжди дуже сильна штука вийшла! Дякую за позицію і чудове звучання"
  • "Гостро, небанально, про те, що є зараз! Чекаю нових робіт"
  • "З перших секунд зрозуміла, що трек сподобається, а потім почула текст... Дуже крута робота! Як скоро вийде ваш фіт з Позитивом, з цим "козаком" українського репу?".

Бізнес навіть на біді: Українці почали продавати свої будинки на звільнених територіях "під компенсацію"

понеділок, 28 листопад 2022, 18:30

Українські військові з початку повномасштабного вторгнення РФ звільнили від російських окупантів майже 2 тисячі населених пунктів. У більшості з них запрацювали соцслужби, лікарні та навчальні заклади. Але через значні руйнування інфраструктури багато ...

Ключові траси на Крим- під вогневим контролем ЗСУ: Які передумови деокупації півострову

понеділок, 28 листопад 2022, 18:07

На мою думку, звільнення правобережжя Херсонщини – це можливість для проведення каскадного характеру деокупації Криму. Після звільнення правобережжя Херсонщини й самого обласного центру, українські військові впритул наблизилися до Криму, що дає змогу ...