"Твій кумир перевзувся? Це мило...": Українців підкорила пісня про зірок, які "раптово" стали патріотами (відео)

Український музикант, який виступає під псевдонімом Довгий Пес, випустив нову пісню "Комендантська". Вона про артистів, які раптово полюбили Україну та українську мову після повномасштабного вторгнення, зазначають Патріоти України.

Артист не називає конкретних імен, проте по кадрам з кліпу можна зрозуміти, про кого йде мова. "Під роздачу" потрапив гурт Kalush Orchestra, який переміг на Євробаченні-2022. Ймовірно, Довгий Пес має на увазі те, що група в основному виступає в Європі після 24 лютого.

Також в кліпі можна побачити і Олексія Завгороднього, який воює на інформаційному фронті і виступає на благодійних концертах. "Твій кумир перевзувся? Це мило... З лютого він полюбив Україну! Коли будеш дякувать - стань на коліна. Малорос пригадав солов'їну?"- співає музикант.

Реакція мережі на пісню "Комендантська"

  • "Наскільки ж я пишаюся тим, що у нас існує такий трушний реп. Текст як завжди дуже точний. Моя повага"
  • "Оу! Як завжди дуже сильна штука вийшла! Дякую за позицію і чудове звучання"
  • "Гостро, небанально, про те, що є зараз! Чекаю нових робіт"
  • "З перших секунд зрозуміла, що трек сподобається, а потім почула текст... Дуже крута робота! Як скоро вийде ваш фіт з Позитивом, з цим "козаком" українського репу?".

"Вибігали з будинків у білизні": Росіянки поскаржилися на "бомбардування" Шебекіно і заявили, що це "ламає психіку"

четвер, 1 червень 2023, 10:55

Раніше росіяни мовчки спостерігали за тим, як їх терористична держава регулярно обстрілювала мирні міста України та вбивала цивільних. Однак як тільки бойові дії торкнулися безпосередньо їх території, вони почали скаржитися на так звані "атаки з боку У...

На Закарпатті 16-річна дівчина народила третю дитину, немовля з'явилося на світ у "швидкій"

четвер, 1 червень 2023, 10:44

У Закарпатській області 16-річна дівчина пережила дуже складні треті пологи. Її дитина народилася у "швидкій". Про це повідомили у "Закарпатському територіальному центрі екстреної медичної допомоги" у Facebook. . Дзвінок про те, що у 16-річної дівчини ...