Твір не пошкоджений: Що сталося із графіті Бенксі, яке зрізали зі стіни у Гостомелі (фото)

Графіті відомого англійського художника і політичного активіста під псевдонімом Бенксі, яке намагалися викрасти в Гостомелі, знаходиться у правоохоронців. Про це повідомив голова Київської обласної військової адміністрації Олексій Кулеба в Telegram, передають Патріоти України.

За його словами, разом з Гостомельською громадою, представниками Міністерства культури та інформаційної політики ведуться консультації щодо зберігання та подальшої долі графіті. "Осіб затримали на місці… Графіті не пошкоджене і знаходиться у правоохоронців, поки тривають слідчі дії", - написав він.

Кулеба підкреслив, що роботи Бенксі на Київщині знаходяться під охороною поліції. "Ці зображення є символом нашої боротьби проти ворога. Це історії про підтримку та солідарність всього цивілізованого світу з Україною. Зробимо все, щоб зберегти витвори вуличного мистецтва як символ нашої майбутньої Перемоги", - зазначив голова ОВА.


Обмін лампочок в Україні: У людей виникли питання, чому LED-лампи “від Урсули“ виявилися китайськими

неділя, 5 лютий 2023, 9:37

В Україні повним ходом триває програма обміну енергоємних лампочок розжарювання на LED-лампи. Лише за тиждень, відколи триває акція, українці вже встигли обміняти мільйон лампочок і розпочали лік другому мільйону. Однак, у декого виникли сумніви, що їм...

Гроші на вітер! ТОП-5 автомобілів, які найбільш схильні до корозії - створять безліч проблем

неділя, 5 лютий 2023, 9:08

Вважається, що чим краще обслуговувати автомобіль, тим менше він піддається корозії. Але не всі вживані автомобілі однакові. Деякі з них схильні до корозії сильніше за інших, незалежно від того, як добре за ними стежать. Американське видання Hotcars на...