"Твою екскурсію Хортицею не забудемо ніколи": У боях за Україну загинув історик та "кіборг" (фото)

Виконувач обов'язків міського голови Запоріжжя Анатолій Куртєв 5 жовтня у соцмережі "Фейсбук" повідомив, що загинув В'ячеслав Зайцев. Чоловік був істориком, військовим та депутатом Запорізької міської ради останніх двох скликань, передають Патріоти України.

Спогади про Зайцева

У 2014 Зайцев захищав Донецьке летовище та у 2015 брав участь у боях за Дебальцеве. За бойові заслуги його відзначили почесною державною нагородою — Орденом "За мужність" третього ступеня.

Загинув чоловік, обороняючи Україну на Донецькому напрямку. Депутат, що пішов на фронт, Роман Лозинський у своєму фейсбуку згадує про те, що полеглий у бою військовий мав велике серце та був тямущим істориком.

"За ці кляті дні війни, здавалось, уже зневажаєш смерть. Непристойно жартуєш про здатність людини вмирати. Ще й на війні. Твою екскурсію Хортицею не забуду ніколи. В'ячеславе, передавай привіт усім нашим. Шана Тобі. А ми.. А що ми? Жити так, щоб все це не було намарно", – написав Лозинський.

Також він назвав Зайцева справжнім українцем, патріотом героєм та запорізьким козаком.

Постійний оптимізм полеглого військового

Лозинський не даремно згадав про "непристойні жарти" на зневагу до смерті. 2 жовтня у своїх соцмережах Зайцев опублікував фото з фронту, написавши про оргію на Щекавиці, якщо буде ядерна війна. Це засвідчує незламний дух захисника України та бажання сміятися, попри будь-які негаразди.

"Сьогодні хочу сказати": Оля Полякова назвала ім'я людини, яка "вижила" Ані Лорак з України

неділя, 2 квітень 2023, 15:14

Українська співачка Оля Полякова прокоментувала заяву Ані Лорак про те, що її нібито "вижили" з України. Лорак неодноразово в своїх інтерв'ю розповідала, що деякі впливові люди нібито зробили "замовлення" на те, щоб їй не давали виступати тут, тому їй ...

"Життя змінюється кардинально": Скандальна прес-офіцерка ДПСУ Плантовська поїхала з України

неділя, 2 квітень 2023, 14:43

Скандальна прес-офіцерка ДПСУ Іванна Плантовська поїхала з України після своїх резонансних розваг. Про свій виїзд з України сама Плантовська повідомила у Facebook, передають Патріоти України. Вона показала коротке відео, на якому позує на терасі поблиз...