Творить дива! Microsoft створила нову модель штучного інтелекту, здатну перетворювати фото на реалістичне відео

Компанія Microsoft презентувала нову модель штучного інтелекту, яка здатна на основі нерухомого зображення обличчя та аудіозапису розмови автоматично створювати реалістичне відео, на якому ця людина говорить. Про це повідомляє CNN, передають Патріоти України.

За допомогою цієї моделі ШІ, яка отримала назву VASA-1, на основі фотореалістичних облич, а також мультфільмів або художніх творів можна створювати відео з переконливою синхронізацією губ і природними рухами обличчя та голови.

В одному з демонстраційних відео науковці показали, як вони анімували Мону Лізу, щоб вона читала комедійний реп у виконанні акторки Енн Хетеуей.

Microsoft заявила, що ця технологія може бути використана в освіті або для "покращення доступності для людей з проблемами спілкування", або потенційно для створення віртуальних компаньйонів для людей.

Однак водночас зростає занепокоєння з приводу того, що цим інструментом можуть зловживати та видавати себе за реальних людей. Дехто з експертів також занепокоєний тим, що ця технологія може ще більше підірвати творчі індустрії - від кіно до реклами.

Наразі Microsoft заявила, що не планує випускати модель VASA-1 у відкритий доступ. "Ми виступаємо проти будь-якої поведінки, спрямованої на створення оманливого або шкідливого контенту про реальних людей", - заявили дослідники Microsoft, додавши, що компанія "не планує випускати" продукт публічно, "поки не буде впевнена, що технологія буде використовуватися відповідально і відповідно до належних правил".

Дослідники стверджують, що нова модель ШІ від Microsoft була навчена на численних відеозаписах облич людей під час розмови, і вона здатна розпізнавати природні рухи обличчя і голови, включаючи "рух губ, вираз обличчя, погляд очей і моргання".

Його звуть Ромео... Бик з США потрапив до Книги рекордів Гіннеса як найбільший серед своїх сородичів

субота, 25 травень 2024, 2:35

6-річний бик на ім'я Ромео з Орегону став найвищим биком у світі, визначила Книга рекордів Гіннеса. . Його зріст становить 1 метр 94 сантиметри. Ромео належить до голштинської породи. Її представники мають великі розміри, але більшість з них не отриму...

Це вже не "мангали" та "сараї" як в російських танках: Рінат Ахметов розпочав виробництво екранів, що захищають українські Т-64, Т-72 і Abrams від FPV

субота, 25 травень 2024, 1:45

Конструкція вагою до 430 кг прикриває основні зони потенційного враження безпілотником-камікадзе. Ці сталеві екрани почали вже постачатися ЗСУ, до речі - безплатно. Мілітарна ініціатива "Сталевий Фронт" бізнесмена Ріната Ахметова повідомила про серійне...