"Ти на війну? Я вже на війні": Українців вразило відео з дітьми під Бахмутом

Росія не тільки вбиває українців та руйнує українські міста та села – вона ще й вкрала дитинство в наших дітей. Під Бахмутом дітлахи ходять зі "зброєю" і на запитання дорослих відповідають, що вже перебувають на війні, передають Патріоти України.

Відео з одним маленьким українцем, якого російська агресія змусила занадто рано подорослішати, з'явилося у мережі. Глядачів побачене вразило. На опублікованих кадрах видно, як чоловік, що їде повз населений пункт на автомобілі, звертається до хлопчика, що прямує по дорозі з "автоматом" у руках. "Ти на війну?" – питає чоловік у дитини.На що хлопчик серйозно відповідає: "Я вже на війні".Ті, хто побачив цей сюжет, сходяться у тому, що дітям не місце на війні, тим більше – на лінії фронту. "Чому там діти?", "Діти не мають бути на лінії фронту", – пишуть наші співвітчизники.

Вони також гадають, чому, попри затвердження Кабміном механізму примусової евакуації дітей із зон активних бойових дій, неповнолітні досі залишаються у гарячих точках та наражаються на небезпеку.

Дехто з коментаторів гірко іронізує, що це відео у своїх людожерських цілях може використати ворожа пропаганда. "Завтра всі ЗМІ РФ: в Україні розпочали призов та навчання дітей до 14 років, після чого одразу ж висилають до Бахмута - відео", – написав один з коментаторів.

Батько 9-річної дівчинки, яку знайшли мертвою у Німеччині, заявив, що не бачив дитину два роки

середа, 12 червень 2024, 20:51

Батько зниклої у Німеччині 9-річної дівчинки Валерії, тіло якої ймовірно знайшли 12 червня, заявив, що не бачив дитину протягом двох років. Дві його доньки перебували разом з колишньою дружиною за кордоном. Про це розповів чоловік на відео у Tik-Tok, п...

На обід до Ахметова я приїхав у спортивному костюмі, - морпіх Діанов

середа, 12 червень 2024, 20:40

В інтерв'ю засновнику видання "ГОРДОН" Дмитрові Гордону український військовослужбовець, захисник "Азовсталі" Михайло Діанов (позивний Мішаня) розповів про першу зустріч з українським бізнесменом Рінатом Ахметовим, президентом футбольного клубу "Шахтар...