"Ти на війну? Я вже на війні": Українців вразило відео з дітьми під Бахмутом

Росія не тільки вбиває українців та руйнує українські міста та села – вона ще й вкрала дитинство в наших дітей. Під Бахмутом дітлахи ходять зі "зброєю" і на запитання дорослих відповідають, що вже перебувають на війні, передають Патріоти України.

Відео з одним маленьким українцем, якого російська агресія змусила занадто рано подорослішати, з'явилося у мережі. Глядачів побачене вразило. На опублікованих кадрах видно, як чоловік, що їде повз населений пункт на автомобілі, звертається до хлопчика, що прямує по дорозі з "автоматом" у руках. "Ти на війну?" – питає чоловік у дитини.На що хлопчик серйозно відповідає: "Я вже на війні".Ті, хто побачив цей сюжет, сходяться у тому, що дітям не місце на війні, тим більше – на лінії фронту. "Чому там діти?", "Діти не мають бути на лінії фронту", – пишуть наші співвітчизники.

Вони також гадають, чому, попри затвердження Кабміном механізму примусової евакуації дітей із зон активних бойових дій, неповнолітні досі залишаються у гарячих точках та наражаються на небезпеку.

Дехто з коментаторів гірко іронізує, що це відео у своїх людожерських цілях може використати ворожа пропаганда. "Завтра всі ЗМІ РФ: в Україні розпочали призов та навчання дітей до 14 років, після чого одразу ж висилають до Бахмута - відео", – написав один з коментаторів.

Закохана жінка набила тату на чолі з ім'ям чоловіка (відео)

неділя, 28 травень 2023, 22:15

Закохані люди часто обирають унікальні способи висловити прихильність до партнера. Хтось обирає дорогі подарунки, а хтось демонструє свою любов за допомогою кулінарних хитрощів. Однак жінка з Бенгалуру — міста в південній Індії — пішла на надзвичайний ...

"Мабуть, я піду": Наречений під час весілля викрив зраду нареченої зі свідком

неділя, 28 травень 2023, 21:30

Наречений, який дізнався про роман нареченої зі своїм свідком та найкращим другом, викрив їхню інтрижку просто під час весілля і змусив дівчину заплатити за банкет, передають Патріоти України. Як повідомляє Daily Record, історія стала відома завдяки зг...