"Ти опинишся у повній ізоляції": Фанатки Путіна спробували налякати Байдена та обізвали його "сатаністом" (відео)

Фанатки російського злочинця Володимира Путіна записали гнівне відео до президента США Джо Байдена, в якому пригрозили і закликали "втікати із Євразії, забравши все із України". Відео поширюють телеграм-канали, передають Патріоти України.

Серед трьох бабців, як завжди, найбільш зухвала - руденька. Вона у ярості заявила, що "вчора об'єдналися дві світові держави. Так що, тобі (Байдене - ред.), швиденько треба забрати, в першу чергу, із України, усі свої свої військові запаси, ядерні боєголовки по всьому світу. Швидко це забрав і в підвал разом із ними, в ізоляцію. Ти ганьбиш увесь світ. Ти труси одягни на свого сина, щоб він голий не ходив. Боже, яка гидота, сатаніст".

Після цього друга фанатка залякала Байдена, заявивив, що "Якщо ти не будеш грати за правилами Росії, ти опинешся у повній ізоляції. Не знаю, навіть, де ти можеш опинитися, яке це було справедливо і чесно". "Байден, не рий яму Росії - сам туди потрапиш", - заявила третя опальна бабця.

"Ти зрозумів, що ми тобі сказали? Геть із Євразії. Швидко, негайно звідси. Закінчилася творя епопея", - підсумувала очільниця "банди".


"План 666": Піцерія запропонувала клієнтам "заплатити" за піцу після смерті

четвер, 1 червень 2023, 13:43

Новозеландська мережа піцерій Hell Pizza надала клієнтам можливість заплатити за піца після їхньої смерті. Ресторан "Пекельна піца" запропонував своїм клієнтам у Новій Зеландії та Австралії так званий "План 666", який юридично зобов'язує їх включити ра...

Порятунок Рядового Мавіка: Патрульні після обстрілу Херсона знайшли совеня-сироту (відео)

четвер, 1 червень 2023, 13:30

Одеські патрульні, які служать у Херсоні, після чергового російського обстрілу знайшли на дорозі маленьке совеня. Батьки пташеняти або загинули від уламків, або просто полетіли геть від звуків вибухів. Рятівники назвали совеня Рядовий Мавік – на чест...