"Ти спокушаєш чоловіків": У Калуші пенсіонерка назвала дівчину грішницею, бо та була в коротких шортах (відео)

У місті Калуш Івано-Франківської області пенсіонерка засудила дівчину за те, що вона вдягла короткі шорти. На думку жінки, таким чином вона "спокушає чоловіків", а значить "робить тяжкий гріх". Ролик про це дівчина на імʼя Анастасія опублікувала в TikTok. Він швидко зібрав понад 200 тисяч переглядів і багато коментарів, передають Патріоти України.

"Дівчатка, я вас прошу. Ви будете потім терпіти, будете плакати, не знати, чому, розумієте. Це страшне буде", – пригрозила літня жінка наслідками носіння шорт.Судячи з контексту розмови, вона натякнула, що через шорти дівчина може стати обʼєктом небажаної уваги чоловіків, що може закінчитися для неї дуже погано.

У коментарях навпаки зазначили, що шорти в дівчини не такі вже й короткі, а звичайної довжини для цього одягу. Крім того, коментатори наголосили, що у випадку з домаганнями звинувачувати треба не жертву та її вбрання, а того, хто чіпляється до людини.

"То може це чоловікам не треба спокушатись? Чи то вже не гріх?", "Бабуля, це лише ваша думка і віра. Ідіть собі і не зупиняйтесь", "Тобто жінка спокушає чоловіка, а чоловік, який дивиться на інших жінок і слина капає, то великий молодець", "Ну та най не спокушаються, це вони грішать, а не дівчатка", – писали під роликом.

Масштабний перерахунок пенсій за новими правилами: Наскільки реально зростуть виплати наступного року

понеділок, 2 жовтень 2023, 7:50

В Україні в 2024-му проведуть перерахунок пенсій за новими правилами, використовуючи бальну систему. В той же час відсутність деяких даних визиває сумнів, наскільки реальним буде підвищення, передають Патріоти України. Видання відзначає, що востаннє ма...

Недорогі та економні: Названо найкращі міські авто в Україні

понеділок, 2 жовтень 2023, 7:44

Популярний ресурс для автомобілістів avtosota.com назвав найкращі авто для їзди в містах України, передають Патріоти України. Hyundai i10Цей компактний автомобіль, ціна якого в Україні становить близько 12 тисяч доларів, вражає своїм 1-літровим двигуно...