"Ти спиш із моїм братом": Публічна пропозиція руки й серця обернулася ганьбою для чоловіка

У Великій Британії невдала публічна пропозиція руки й серця викликала сміх місцевих жителів в одному з міст Шотландії після того, як адресат залишив жорстоку відповідь. Про це пише The Mirror, передають Патріоти України.

Невідомий чоловік відмовився від традиційного способу з одним коліном і вибрав інший спосіб прояву прихильності до другої половинки.

Невдачливий закоханий вивісив у місті Елгін велике біле простирадло з написом: "Чи вийдеш ти за мене заміж, Рейчел?". Однак надії на романтичний сценарій були швидко розвіяні, коли хтось інший відповів своїм власним простирадлом поруч. Якщо перша відповідь була сповнена любові, то друга — набагато менше. "Ні!!! Ти переспала з моїм братом", — було написано на новому простирадлі.

Місцевий житель Геррі Джеймісон розповів, що він сподівається, що Рейчел все ж відповіла "так". Лені Рой пожартував про те, чи дасть її брат своє благословення. "Хто сказав, що романтика померла", — додала Сюзан Річі.

Однак ця відповідь була не останньою в цій сазі, оскільки пізніше з'явилося третє простирадло. Замість продовження любовної історії, на ньому було написано таке: "З 40-річчям Сенді".

На Миколаївщині чоловік вбив приятеля пляшкою з-під шампанського

субота, 30 вересень 2023, 15:15

У Миколаївській області сталося вбивство під час сварки між двома товаришами. Про це повідомила пресслужба Миколаївської обласної прокуратури, передають Патріоти України. "6 червня 2023 року між підозрюваним та 46-річним потерпілим на березі р. Синюха ...

Навпроти магазину дитячих іграшок: У Харкові суд виніс вирок чоловіку за секс із незнайомкою на газоні

субота, 30 вересень 2023, 14:14

Дзержинський районний суд Харкова розглянув справу щодо чоловіка, який із незнайомою йому жінкою зайнявся сексом на газоні біля кафе на очах перехожих. Про це йдеться у вироку суду від 21 вересня, передають Патріоти України. Суд встановив, що у жовтні ...