"Ти ж розумієш, що у нас помирають люди?!": Ребров налякав росіянина у ліфті в Дубаї

Український тренер еміратського "Аль-Айну" Сергій Ребров повністю перейшов на українську, щоб не говорити однією мовою з агресором. Також легендарний нападник київського "Динамо" зізнався, що не конфліктує із росіянами, які живуть у Дубаї. В інтерв'ю "Сніданок з 1+1" Ребров розповів про зустріч із представником РФ у ліфті в Дубаї, а також зміну у поведінці росіян в Еміратах після початку повномасштабної війни в Україні, передають Патріоти України.

"У Дубаї вже майже немає конфліктів із росіянами. Хоча одного разу в ліфті я зустрів чоловіка з футболкою "Росія". Я запитав його: "Що конкретно ти хочеш підкреслити цим написом?". А він відповів, що це просто чиста футболка. Я сказав, мовляв, ти ж розумієш, що у нас помирають люди, до чого ця футболка? Він вийшов з ліфта і кудись побіг", – розповів Ребров.

За словами тренера, тепер в ОАЕ ніхто з представників РФ не кричить, із якої вони країни. "Росіяни ховаються, основна маса з тих, що в Еміратах, розуміють, що відбувається. Проте особисто я не маю бажання з ними спілкуватися. Але у той самий час дуже складно ігнорувати, як у цьому випадку з футболкою", – зазначає Ребров.

Також тренер, який народився у Горлівці та завжди був російськомовним, активно вчить українську та зі своїми дітьми намагається спілкуватися лише державною мовою. "Зараз я говорю українською. У кожного громадянина України зараз є розуміння, наскільки важливою є наша мова. Я впевнений, що ми всі перейдемо, тому що розуміємо, наскільки це необхідно не для країни, а для самого себе. Адже не дуже приємно розмовляти мовою країни-агресора", – упевнений Ребров.

Окупанти не можуть вийти на адмінкордони Донеччини й Луганщини: чому перенесли псевдореферендум в "ЛНР".

понеділок, 15 серпень 2022, 22:48

На мій погляд, основним театором військових дій найближчим часом буде саме Донецький напрямок. Це в першу чергу пов'язано з виконанням окупаційною армією другого етапу так званої "спецоперації". Триває сто шістдесят восьма доба героїчного протистояння ...

Будні "наддержави": В РФ жінка загинула в дерев'яному туалеті, який зніс некерований вагон поїзда

понеділок, 15 серпень 2022, 22:42

У місті Азбест (Свердловська область РФ) вагон поїзда зійшов з рейок та зніс дерев'яний туалет, в середині якого перебувала жінка. Вона загинула. Про це повідомляє російський телеграм-канал Baza, передають Патріоти України. За даними каналу, інцидент с...